при ранна бременност

  • 30 935
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 350
Здравейте,момичета!Преди 6 дни видях двете чертички,но още не мога да се зарадвам напълно. От моите изчисления овулацията ми беше преди 18 дни,т.е.би трябвало да съм в 3 г.с.Преди 4 дни на вагинален ехограф се видя единствено удебелена лигавица, но казаха че е твърде рано за точица. Притеснението ми са силните болки в яйчниците, които продължават от 7-8 дни +леко придърпване и предменструални симптоми. За последните съм чувала, че са нормални, но тези болки ниско долу не ми дават мира. Другото е,че имам леко течение-нещо като слуз, но понякога е с бяло-жълтеникъв цвят, в никакъв случая не е кръвотечение.Кажете нормално ли това при ранна бременност? Утре сутрин съм на преглед при моя гинеколог, който още не знае новината. Благодаря ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 272
Нормално е за ранна бременност. Не се притеснявай. И успех утре!

# 2
Хе-хе, ти си късметлийка  bouquet
Утре имаш преглед при гинеколога си, а аз чак в събота Whistling
Утре ще получиш отговор на всичките си въпроси. Един нов преглед на ехографа ще изясни картинката. Малко е раничко, но гинеколозите си знаят какво да търсят.
Честито, желая ти безпроблемна бременност.  bouquet

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Пий но-щпа за болките ниско долу.

# 4
  • Мнения: 902
Честити чертички!Не си в 3 седмица ,а в 5-та.Броят се от последната редовна менструация.Късмет на прегледа.

# 5
  • Мнения: 350
white, не се знае в коя седмица съм, защото м.февруари ме пропусна, установих овулация към 40-41 ден от цикъла чрез мерене на БТ.Така труднично ще ми определят термина, но това е без значение стига да знам,че щастието е в матката, а не извън нея Cry,че с тези болки...Но сега съм малко по-спокойна, щом казвате, че е нормално!Благодаря ви много

# 6
  • Мнения: 396
Нормално е! И при двете ми бременности имах болки в началото. Даже виках на мъжа ми- абе тези тестове не са верни, всеки момент ще ми дойде! Embarassed

# 7
imam vupros. o6te na 8 mart testa mi pokaza 4e sum bremenna, no na videozon se vigda samo prustena, koito e prazen. po srokove ne biva da e takla. doktora mi kaza, 4e iaiceto e kuho i se nalaga da pravia abort. Ne razbiram, kak e vuzmojno tova?

# 8
# 9
# 10
  • Мнения: 2 120
Болките са нормални, за течението ще ти каже лекарят. ЧЕСТИТО.

# 11
  • Мнения: 68
Здравей Smooth,

искам да ти кажа че и аз преди още да разбера че съм бременна, имах такива болки сякаш ще ми идва цикъла. Даже пращах мъжо да ми купува превръзки. Няколко дни след това обаче направих тест и видях че съм бременна. Виждам че не си писала от края на март, кажи каво стана???
Пожелавам ти успех!!!

# 12
  • Мнения: 350
Здравейте, благодаря за отговорите!Не съм писала,защото прекарах 1 седмица в болница заради въпросните болки,понадупчиха ме с но шпа и бузкулизин и вече съм по- добре.Сега продължавам с дуфастон,заради други болки в кръста,които са като при менструация, предполагам че това са нещо като контракции, но добрата вест е че нямам кървене. Сега съм в 7г.с. а преди седмица доктора твърдеше че вижда пулсации,дано да е бил прав,че какво ли не ми минава през главата.
Поздрави на всички!

Общи условия

Активация на акаунт