Помощ, комари!

  • 3 542
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 379
Тази сутрин убихме 11 броя  Shocked Бяха нахапали Гогата на около 10 места, все по лицето и главичката  Imp Направо ми се прииска комарите да са големи и интелигентни същества, за да им видя сметката на няколко равнища, не само чрез смърт  Twisted Evil

Посъветвайте ме как да се оттърва? Изобщо не зная откъде се появяват тези гадини по това врем ена годината, все пак е октомври. Е, вярно, че има много дървета зад нас, но аз вече имам чувството, че в къщи си ги отглеждаме  Cry

И това не е само тази сутрин, почти всяка сутрин детето е нахапано, а ние убиваме по някой комар, но 11  Shocked

Помагайте!

# 1
  • София
  • Мнения: 39 718
посъветствай се с лекар дали мойеш да ползваш таблетките ride, catch и т.н.
иначе бабините рецепти са чашка с оцет близо до леглото, но и той намирисва лошо

# 2
  • Мнения: 3 379
Ами аз включвам райд на таблетки (по съвет на педиатърката), но през деня само, защото нощтно време не държим отворено, а то трябва да е отворено като се включват. Някой ми каза лавандула да сложа до леглото, дали някой е пробвал?

# 3
  • София
  • Мнения: 10 291
В аптеките продават едни лепенки, безвредни за бебета! Лепваш една на леглото и нямаш проблеми цяла нощ. Ако не намериш(вече не им е сезон) пиши, ще ти подаря, остана ми една кутийка от лятото.

# 4
  • Мнения: 3 379
Цитат на: nad_tab
В аптеките продават едни лепенки, безвредни за бебета! Лепваш една на леглото и нямаш проблеми цяла нощ. Ако не намериш(вече не им е сезон) пиши, ще ти подаря, остана ми една кутийка от лятото.


Мерси много, как се казват можеш ли да погледнеш?

# 5
  • София
  • Мнения: 10 291
Буквално на кутийката пише: cer'8
италиански са на Larus Pharma

# 6
  • Мнения: 3 379
Мерси, още утре ще потърся. Ако не намеря, наистина ще ти се обадя, днес Гогата беше като болен от шарка  Cry

# 7
  • Мнения: 7 106
Цитат на: SZA
имам чувството, че в къщи си ги отглеждаме  


Мдааа,в къщи си ги отглеждате и по-точно в банята.Комарите се развъждат на топло и влажно.Ние периодично включваме по някоя таблетка там, да ги измори гадините Imp .На всички прозорци имаме мрежи,но те кацат на външната врата и само чакат някой да отвори,за да нахълтат,и право в банята Close

# 8
  • Мнения: 3 379
Цитат на: Shali
Цитат на: SZA
имам чувството, че в къщи си ги отглеждаме  


Мдааа,в къщи си ги отглеждате и по-точно в банята.Комарите се развъждат на топло и влажно.Ние периодично включваме по някоя таблетка там, да ги измори гадините Imp .На всички прозорци имаме мрежи,но те кацат на външната врата и само чакат някой да отвори,за да нахълтат,и право в банята Close


Леле, не се бях сетила за банята, ама там нямаме контакт  Cry

# 9
  • София
  • Мнения: 10 291
Цитат на: SZA
Цитат на: Shali
Цитат на: SZA
имам чувството, че в къщи си ги отглеждаме  


Мдааа,в къщи си ги отглеждате и по-точно в банята.Комарите се развъждат на топло и влажно.Ние периодично включваме по някоя таблетка там, да ги измори гадините Imp .На всички прозорци имаме мрежи,но те кацат на външната врата и само чакат някой да отвори,за да нахълтат,и право в банята Close


Леле, не се бях сетила за банята, ама там нямаме контакт  Cry


Включи машинката на разклонител с кабел  Wink

Общи условия

Активация на акаунт