Не давайте чешмяна вода на децата си!!!

  • 2 060
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 150
Мамчета, моя позната работи в НСО и туко що ми каза, че е изпусната радиация от мини Бобошево.Не давайте на децата си чешмяна вода.

# 1
  • Мнения: 7 640
айде поредната сензация

# 2
  • Мнения: 1 150
Както искаш така го приемай, сензация или не, по новините няма да я чуеш

# 3
  • Мнения: 2 271
А стига бе!Сега пък и това!

# 4
  • Мнения: 1 327
Както искаш така го приемай, сензация или не, по новините няма да я чуеш

като нападнаха Югославия преди няколко години по новините обясняваха как не прелитали самолети над БГ и как не падали ракети при нас, ама истината беше друга.....
така, че нищо чудно и това да е вярно... абе страх лозе пази.....

# 5
  • Мнения: 577
благодаря за съвета!Който иска да не вярва,негов си проблем,момичето просто казва и предупреждава. Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 3 046
Благодаря то не само за децата важи, всъщност, а и за нас - "големите" Hug

# 7
  • на село
  • Мнения: 3 845
Абе то щом е радиация само с недаването на вода едва ли ще се постигне кой знае какво...

# 8
  • Мнения: 5 228
Майка ми ми каза, че по новините на ТВ7 са препоръчали децата да не се извеждат, да не се готви и някакви такива неща, поради голямата запрашеност в София. Нищо чудно под  "запрашеност" да прикриват нещо по-сериозно.

# 9
  • Мнения: 7 640
Абе то щом е радиация само с недаването на вода едва ли ще се постигне кой знае какво...


ето това исках да кажа, а с какво ще ги къпем- с минерална. Хубаво, а тя връзка с подпочвената няма все едно.

# 10
  • Мнения: 9 894
водите от мини Бобошево до кой софийски водопровод стигат?

# 11
  • Мнения: 1 327
Майка ми ми каза, че по новините на ТВ7 са препоръчали децата да не се извеждат, да не се готви и някакви такива неща, поради голямата запрашеност в София. Нищо чудно под  "запрашеност" да прикриват нещо по-сериозно.
това днес ли са го казали?

# 12
  • София
  • Мнения: 2 227
Ох какво ли още ще ни сполети без да кажат истинските фкати.  #Cussing out До кога ще крият тия гадове. Моя мъж също работи в НСО, но до този момент нищо не са му казали, което разбира се не значи, че инфото не е вярно.

# 13
  • ГО
  • Мнения: 3 955
А това само за София ли важи? newsm78

# 14
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Според мен е нещо,което е доста сериозно и ако е истина то обществото трябва да бъде информирано,пък било то и с цената на масова паника.

Общи условия

Активация на акаунт