Как се справяте с пролетната умора?

  • 606
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 39 747
Не съм точно парцал, ама малко ми остава да достигна това шеметно състояние.
Една апатия ме е обхванала, нищичко не ми се прави.
Е, още не мие време да гушна чемшира, ама... ми е гадно.

# 1
  • Мнения: 9 077
Минах на разделно хранене, ям много плодове, поспивам си повечко и общо взето се оставям на течението... и на мен не ми се прави нищо, но зная че е заради времето и търпеливо чакам да отмине този период. Духовните си потребности задоволявам с приятна музика...

# 2
  • София
  • Мнения: 39 747
Музиката я имам, но това с
Цитат
поспивам си повечко
малко трудно...

# 3
  • Мнения: 9 077
Ами то май главния проблем с пролетната умора е именно в нуждата от повечко сън Thinking Но какво да се прави, тялото си иска своето..освен по някакъв начин да се поддържаш бодра, за да компенсираш по-малкото сън newsm78

Ама ти вместо да спинкаш, седиш във форума, виж кое време е Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 172
Ако успееш да събереш сили за спорт - пробвай. Навремето като бях млада и красива Grinning малко кросче всеки ден ми даваше крилца и значително си подобрявах настроението и тонуса. Сега се опитвам да постигам същия ефект на велергометъра и се получава стига да направя усилието да преодолея мързела и отпуснатостта си и въобще да се кача.
Иначе някое филмче, музика, приятно четиво - та дори и да е във времето за къщна или друга някоя работа, не съвсем да ги изоставяш, а просто за малко, за по-добро настроение.
Усмихвай се на дреболийки. Успех! Пък ще гледам и аз да си послушам собствените съвети Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт