Netscape Browser i cyrilitsa- niakoj dryg ima li tozi problem?

  • 487
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 393
Molia vi da me izvinte za latinitsata, no niakoj moje li da mi kaje dali ima sastia problem i naj-veche, kak moje da se opravi?
Ot niakolko sedmitsi sum na Netscape vmesto na Explorer na laptopa-a mi i Kredor se pojaviava kato icona, no ne mi dava vuzmojnost za smeniane na kirilitsa, t.e. moga da pisha samo na latinitsa. Confused
Ima li dryg nachin za pisane osven Kredor sasto taka v podobni slychai?

Blagodaria predvaritelno!

# 1
  • Мнения: 2 257
Таман ти прочетох бележката Wink Май ще замине темата ти към "Въпроси и отговори" подфорума, но да използвам и аз да попитам нещо - защо никога не мога да се логна от първи път - забелязала съм, че в долния бар, там където показва като се зарежда страницата, запецва на цитирам: "22 или 17( примерно) items remaining, downloading Kredor....." и край - нито иска да ме логне, нито се движат буквите от регистрацията и паролата - стават едни такива паузи като на забавен кадър - примерно изписвам G и после чак след няколко секунди ми дава да напиша J и след още известно време ме пуска да изпиша пак така бавно паролата . Трябва да затворя цялата страница, цялата Мамма даже и пак наново да вляза във форума и тогава вече ме пуска бързо. Тоя Кредор яко обърква системите явно, мислех че е от моя компютър и защитите по него, но се оказа, че не е...Някакви идеи?
Иначе на всички компютри съм с ИЕ и нямам проблеми с кирлица, Нетскейп не позлвам, та не мога да съм ти от полза newsm78....

Последна редакция: пт, 24 мар 2006, 04:36 от G&J

# 2
  • Мнения: 151
MrsG, и с Firefox е същото положението. Виж тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=59215.0

Общи условия

Активация на акаунт