Подарък за новородено ?????

  • 4 097
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 616
Вчера на едни приятели им се роди бебе, та тия дни ще идем да видим бебето и майка му в болницата, но нямам идея какво да занеса като подарък, можете ли да помогнете с идеи какво е удачно?

# 1
  • Мнения: 27 524
Всичко за бебе е удачно - дрешка,памперси,биберони,хубав албум за снимки,албум-дневник за бебето.

# 2
  • Мнения: 9 894
Почти никой не се сеща да подарява долни бодита Simple Smile
освен това - бейбипорт, играчки - като за начало висящи и дрънкащи.
А под възглавничката му - паричка  Wink

# 3
  • Мнения: 163
Може примерно и кенгуро

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Може и гърне - едва ли от сега са купили, а и повечето насят дрешки, та за този аксесоар се сещат доста по-нататък.

# 5
  • Мнения: 1 489
Въртяща играчка за над кошарата,комплект за количка-дюшече,юрганче и възглавничка.

# 6
  • Мнения: 23
Аз бих се зарадвала да ми подарят албум-дневник. Praynig
като този:
http://www.family-bg.com/catalog/prX_1610.htm  Peace

# 7
  • Мнения: 5 401
А защо не попиташ майката от какво има нужда?? Аз бих се зарадвала, ако моите приятели и роднини се посъветват с мен - хем на тях ще им е по-лесно, хем и аз ще зная от кого какво да очаквам. А и дублажи няма да се получат.  Laughing

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 404
Ако сте си достатъчно близки, питай дали ще им хареса това, което си избрала. Или какво още не са си купили за бебчо. Защото ако им вземеш нещо, което вече имат, колкото и да е хубаво... Confused Например 2 въртящи играчки за кошарата или 2 ванички за къпане...

# 9
Май дрехи и играчки всички подаряват. Сестра ми толкова дрехи насъбра за бебчето си, че някои дори не са обличани, а му умаляха. Аз лично се съветвам винаги от какво имат нужда, за да няма повторения. Ако ти е неудобно да попиташ по добре купи нещо не чак толкова разпространено - дневник, има хубави козметични комплекти за бебета или наистина нещо за по нататъшните месеци.  

# 10
  • Мнения: 513
Спално чувалче , а защо не и някаква играчка за количката newsm10 мисля си че е добре да се вземе нещо което още не е дотрябвало  Simple Smile.

# 11
  • Мнения: 1 059
И аз съм съгласна с това да попиташ майката. Защото за новородено почти всички носят дрешки който после трудно се износват.

# 12
  • Мнения: 1 878
За дрехите - всяка мама си има вкус, който рискувате да не уцелите и така да си останат неупотребени  Confused, виж играчките особено музикалните са идеален вариант, освен това може и пакет памперси - незаменим подарък  Joy или пък кошница с хубава бебешка козметика, чесалки за зъбки, комплектчета за баня - ножички с пилички, гребенче и четка и.................всякакви други бебешки глезотийки, които аздски много радват  Hug

# 13
  • Мнения: 6 164
Попитай какво им трябва най-добре!
И за теб ще е по-лесно и за тях ще е най-удобно, ако има нещо, което не са успяли да му купят, а пък си има нужда. Peace

# 14
  • Мнения: 2 040
За да не се повтарят с вече купени от тях неща, бих взела една голяма плюшена играчка .. Защото повечето (аз не бях от тях де), но приготвят предварително почти всичко и само чакат бебето и майката да бъдат изписани ... така че 99% ще имат муз. играчка, ще имат дрехи, чувалче и т.н.
Така че, най- добре да попиташ таткото какво още на са купили и да си прецениш ... Хем ще е изненада за мама и бебчо, хем ще е нещо от което имат нужда ..  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт