Хляб за бременни- знае ли някой нещо?

  • 1 289
  • 20
  •   1
Отговори
Здравейте, моми4ета!

Чух, че има хляб за бременни. Знаете ли нещо и къде може да се намери т



Поздрави на всички и приятен weekend!

# 1
За първи път чувам за такова нещо.

# 2
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Хлябът е "Пуравита Лейди",на който рекламно лице е Ирен Онтева.Това е специален хляб за бременни и за перфектна форма,защото е обогатен сс фолиева киселина,пшенични фибри,вит.А и витамини от групата В.Ирен Онтева твърди,че е изяждала по половин хлябна едно ядене.

# 3
  • Мнения: 5 401
А къде се продава? В Билла, Метро? В малките магазини, специално в центъра, не съм го виждала?!   bouquet

# 4
  • Мнения: 2 584
аз го купувам от нашия магазин, продукт е на симид но нещо сайта им не се отваря, на мен ми хареса

# 5
  • Мнения: 4 362
В Билла мисля ,че го видях аз  Thinking

# 6
  • Мнения: 554
"Пуравита Лейди" е хляб за жени, не е само за бременни. Има го на фантастико и билла със сигурност, за други магазини незнам.

# 7
  • Мнения: 292
Освен този, който цитирате полезни са и пълнозърнестите хлябове -  за перисталтиката и проблемите със запека и т.н.

# 8
  • Мнения: 1 639
Всички пълнозързнести хлябове са добри !  Peace
И разбира се , ако не се тъпчете с тях .  Wink

# 9
  • Мнения: 2 040
За пръв път го чувам, но определено ще го потърся в по- големите магазини да го пробам ..

# 10
  • Мнения: 2 332
Ирен Онтева твърди,че е изяждала по половин хлябна едно ядене.
Офф: аз пък не и вярвам  Naughty. Рекламата е голяма работа.

# 11
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Хлябът е "Пуравита Лейди",на който рекламно лице е Ирен Онтева.Това е специален хляб за бременни и за перфектна форма,защото е обогатен сс фолиева киселина,пшенични фибри,вит.А и витамини от групата В.Ирен Онтева твърди,че е изяждала по половин хлябна едно ядене.
И аз това чух.

# 12
  • Мнения: 300
има го и на Красно село

# 13
  • София
  • Мнения: 172
В Дървеница го продаваха в едно квартално магазинче, а брат ми си го беше купил от Фантастико на Окръжна болница (само дето ми го донесе и не смееше да отхапе от него, че пишело, че е за берменни и кърмачки, умрях си от смях).

# 14
  • Мнения: 747
Аз си мисля, че най-ценното на този хляб е рекламата му. Витамини и фибри съдържат всички пълнозърнести и т.н. А що се отнася до фолиевата киселина- нима някой от нас забравя да си я пие, та трябва да ни я сипват в хлебчето ли?

Общи условия

Активация на акаунт