Пак за столче за кола

  • 1 085
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 034
Посъветвайте ме къде в Пловдив да намеря подходящо столче за кола! Миналия месец в Штъркела бяха "любезни" да ми обяснят, че още ми е рано да си тормозя бебето в такова столче. Синът ми е на 4 месеца и аз го возя в колата с коша от количка "Бевърли", но искам предварително да купя и столче. Тези на цени около 80 лв. вършат ли същата работа като по-скъпите?

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
нашето е подобно на това
http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1158

и съм много доволна.
А и тия от щъркела да си гледат работата. ако столчето позволява (може да се постави под наклон)....вече можеш да си слагаш бебето в него.

# 2
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Нашето е тип кошница, и да ти кажа ползвам го от втория месец, разнасях бебка из къщи със него и тя беше много доволна. Навсякъде беше с мен и си играеше. Когато се наложи го ползвам и за колата, върши страхотна работа. Моята количка също е Бевърли но коша и рядко съм го ползвала за колата, стола е много удобен. Но ти като си я возиш с коша от количката, можеш да си вземеш по голям стол за кола, в който бебето да стои когато започне да стои седнало, ще ти върши работа, според мен.

# 3
  • Мнения: 6 206
Зависи какво столче искаш - дали искаш кошница или  направо за седнало бебе. Ама и аз как го обясних. Embarassed
На нас ни подариха направо за седнало бебе, което ще можем да го ползваме чак след месец, два. А дотогава го возя отзад малкия в кошницата на количката, стегнат с колани. За столчета за кола можеш да разгледаш в следните магазини:
1. Штъркел - вече си била.
2. Пинокио - на бул. България
3. Бимбо - на ул. Любен Каравелов до х-л Лайпциг.
4. Този новия на колелолото на панаира - не му знам името още.
И това е горе-долу, което се сещам, но като че ли на всичките места има едно и също.
А колкото до самото столче, от безопасност не разбирам, нека другите да кажат, аз гледам само да ми харесва цвета, другите неща мъжа ми мисли.

# 4
  • Мнения: 175
Нашето столче го взехме от Вис Виталис, марка Safety 1st. Доволна съм много, само като го взимахме цената леко ме притесни, но мъжът ми надделя. Купихме го от стария магазин на Виталис и тогава нямаше много избор, но скоро ходих в новия и видях , че има далеч по-голям - фирми, цветове, цени. Така, че може и там да провериш.

# 5
  • Мнения: 1 311
Здравей,

Преди малко повече от половин година си купувах столче за кола и тогава ми направи впечатление следното: На столчетата, които се продават в Метро (цена м/у 80-100 лв.), виждала съм ги и в някои детски магазини, пластмасата на седалката е единична и е дебела 2-3 мм. (може да я видиш, като повдигнеш тапицерията на столчето). На по-скъпите столчета - примерно на Cam седалката е направена от два слоя пластмаса посредата с въздух и е дебела някъде 2-3 см. (стои обемна, като надута с въздух, не знам дали правилно ти го обяснявам). Освен това самата пластмаса е някак си мека и се вижда, че при евентуален удар ще се смачка, а няма да се начупи на парчета с остри ръбове.

И едните и другите предполагам определено си вършат работата - да ти седи детето вързано в тях докато ти си караш колата. Въпроса е, ако недай си боже, ти се наложи да разбереш дали и здравината им еднаква ...

Всъщност това беше единствената причина да си купим столче на Cam, а не Pilsan или каквита там бяха тези в Метро.

Все пак в него седи най-скъпото ми нещо ...

Общи условия

Активация на акаунт