Отговори
  • Мнения: 684
Къде в София има от комбинираните колички на ТСМ с предно двойно колело  и колко струват?
Знам че има доста магазини,но нямам време да обиколя,а съм обещала на моя приятелка да проверя!
Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 341
В Хаджи Димитър на спирката на тролей 2 и 4 преди пазарчето!Води се лятна,но на мен не ми прилича на такава.Цената е 115лв.Количката е страхотна,аз се чудя дали да не взема и аз такава,но не е за новородено защото няма напълно легнало положение.Дано съм била полезна.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
В склада в Младост 2,но цена не мога да ти кажа.Мисля,че е доста под 100лв

# 3
  • Мнения: 302
В склада в Младост 2,но цена не мога да ти кажа.Мисля,че е доста под 100лв

Днес ходихме там. Имаше такива триколки и цената беше, ако не се лъжа 58лв.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 530
Къде точно се намира този склад в Младост 2?

# 5
  • Мнения: 2 171
Срещу последната спирка на автобус 306.

# 6
  • София
  • Мнения: 626
На пазара Иван Вазов, но незнам цената.

# 7
  • Мнения: 684
Благодаря момичета HugЩе трябва да пообиколя да видя.А този склад в Младост 2 дали работи в неделя?И Изобщо какво му е работното време,някой знае ли?
Още веднъж мерси мноого  bouquet
Ако някой има инфо и за някъде другаде казвайте!
Аз днес ходих в един магазин който е на Бул.Възкресение -там имаше една комбинирана но от тези с една гума отпред и зената и беше 180 лв #Crazy #Crazy #CrazyНе че за количка е много но като знам в Пловдив колко струва.....лошо ми стана!

# 8
  • Мнения: 5 790
Складът в Младост работи всеки ден, вкл. и в неделя от 9-18 часа. Комбинираните колички /с портбебе и обръщаща се дръжка/ струват 56 лв. Триколката с двойно предно колело, която може и да ляга, с дъждобран но невъртяща дръжка е 79 или 49 лв /1-во и 2-ро качество с леки дефекти/.

# 9
  • Мнения: 2 653
А  може ли да попитам къде е този склад в Младост?

Общи условия

Активация на акаунт