най-странните места за пиш и ако навън, споделете опит!

  • 508
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 705
Чакам да се стопли и махам памперса навън, та по този повод много ми е интересно какво правя, ако има <ако> например в градския автобус или на центъра или...... . Има много такива места, нали???  newsm78

Какви са най-интересните ви случки по този повод и как излязохте от ситуация??? Със сигурност в повечето случаи се стига до преобличане в движение, но все трябва да има и овладяни ситуации. Разказвайте! Joy

# 1
  • Мнения: 7 821
Преди време имаше подобна тема и майките бяха споделили доста интересни места Simple Smile , доколкото си спомням.

Иначе по темата, винаги преди да излезем ги вкарвам в тоалетната и не ми се е налагало да търся пиш-полянка. Вики твърдо отказва да ходи навън и се съобразявам колко далеч ще се ходи и къде ще се пишка. Трябва да е в тоалетна.

# 2
  • Мнения: 1 077
Когато Ида махна памперса, беше достатъчно голяма, за да предупреждава рано. В рейса, дори да има още 10 мин. път, казва. Питам я може ли да чака - Може. И, да, може. Не нося дрехи за смяна, не питам, не предупреждавам, не подсещам. Когато сме навън - ползват се обществени тоалетни. Все пак, подбирам човешки  на вид....  Rolling Eyes. Там нищо не се пипа, "само мамите може!"  Rolling Eyes

Та така.  Rolling Eyes

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Последното изпълнение беше съвсем скоро...но то си попада в категория "келешлък".
Бяхме тръгнали на театър...с рейс (което за Елина си е приключение)...и по средата на пътя тя реши, че и се пика "ама много и не мога да стискам"...

Е..слезнахме, в целия ужасен студ клекнахме зад едно прикритие...и нъцки.
Шегувала се била  #Cussing out

Иначе, в процес на памперсомахане...парка беше нейн.
То там има една тоалетна всичко на всичко и няма да си вкарам детето вътре НИКОГА:)
Има си дръвчета и храсти за целта...Simple Smile

# 4
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Една мама от градинката сподели, че на всякъде се движи с едно бурканче, което се използва за пиш в случаи като дълго пътуване с автобус. В себе си винаги носи една топка торбички. Ако има ако малкият, му постила, след това завива и брибира в друга торбичка преди да изхвърли.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 761
О, аз съм слизала от парашутка, заради едното "пиш" Simple Smile
Иначе сега и казвам да стиска докат се приберем, но тя обикновено казва "е, какво ве мамо, ще ме гушкаш и ще ме изпишкаш ей на това дърво" Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт