За пробиването на уши

  • 1 390
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 428
Утре смятам да пробия ушите на дъщеря ми,но имам въпрос:Дали след това ще бъде нервна,дали ще я боли и ще е подута след час някъде?Понеже следобяд сме на РД,и ми се ще да е във форма! Hug

# 1
  • Мнения: 7 474
При нас след 5 мин. беше забравила. Заболя я за секунда и това е ! Определено няма да е подута. Спокойно, цялата процедура трае 2 мин. Първото ухо пробихме лесно, на второто взе да се подръпва, защото вече знае какво става, но я уговорихме! Peace

# 2
  • Мнения: 428
Благодаря ти !Аз знам,че става бързо,но се притеснявам за след това?!Какво става тогава?Има ли зачервяване,подуване,нервни ли стават?А и Алекс е на 7 месеца?!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 352
На мен ми се струва неразумно на 7 месечно бебе да се пробиват ушите.

# 4
  • Мнения: 425
И ние също мислим да ги пробиваме в събота, а нямаме и 7 месеца. Аз също мислех че е много малка,но лекарката ме посъветва сега , защото на тази възраст децата забравяли по-бързо.

# 5
  • Мнения: 730
И аз мисля утре да пробия ушите на дъщеря ми,няма никакви подувания,не се притеснявай,може малко да се позачерви,но това мисля,че няма дя трае дълго Hug

# 6
  • Мнения: 154
На Лара и ги пробихме мин. година и тя също беше на 7-8 мес. Нямаше и нищо. То може би зависи от самото дете, но мисля че няма да има проблеми

# 7
  • Мнения: 1 526
На мойта кукла ги пробихме за втория р.д. Тя много искаше, порева докъто я `стреляха` и до там. После не се е оплаквала от болки, но пък се надуваше на брат си, който беше на 6м.  и въобще не вдяваше за кокво става въпрос hahaha

# 8
  • София
  • Мнения: 39 757
На Дияна обиците ги сложих на 2г1м. На 5тта минута беше забравила, а след това показваше на всички какво има на ушите Simple Smile Не се е надувала, нямаше никакви проблеми.

# 9
  • Мнения: 307
На мен ми се струва неразумно на 7 месечно бебе да се пробиват ушите.
newsm10

# 10
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 651
Ние пробихме ушетата на Вилянка точно в деня, в който навърши 7 месеца. Няма нищо притеснително. Тя дори нищо не усети. Според жената, която ги проби дори е по-добре, защото е малка и не разбира, за да се страхува. Абсолютно безболезнено и бързо беше. Нямаше  никакви подувания и зачервявания.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 324
А не трябва ли самото дете, когато порасне да реши, дали иска да са му пробити ушите или не? Това не е нещо, което после можеш да запушиш. Когато разбира за какво става въпрос, може да иска 50 дупки, а може да не иска въобще.

# 12
  • Мнения: 168
На мен ми се струва неразумно на 7 месечно бебе да се пробиват ушите.
И аз така мисля. На моята дъщеря и ги пробихме на 2,5 г и съжалявам. До сега не съм и намерила удобни обици. Винтовете и израняваха кожата зад ухото. Сменихме ги, но на втория чифт закопчаването беше още по-кофти. Няколко пъти се захващаха за чаршафа, като си легне да спи, и следваха писъци посред нощ. Много я болеше. На всяко преобличане внимавам да не и закача някоя обица, че я боли и пищи. И двете се измъчваме и вече се чудя дали да не я оставя да и зарастнат дупките на ушите.

# 13
  • София
  • Мнения: 39 757
Весе ние сме сменили доста обици Simple Smile Златните съм ги прибрала, защото откакто почна да ходи на плуване е затрила 1 в басейна Simple Smile Имаше и такива, които се закачаха. Сега ги нося аз.
Последните са сребърни халки на Бугари, и ги носи вече няколко месеца. Много ги харесва и за нищо на света не иска да си сменя Simple Smile Закопчаването е добро.

# 14
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 651
Все пак не мисля, че е проблем, ако й пречат обиците да се свалят след това.И какво значение има дали ще има дупки на ушите, а не иска да носи обички като порасне? Аз лично не бях носила обици повече от 10 години, защото бях решила, че не ми отиват. Когато пробихме ушите на малката, й купихме златни обици, които аз изпробвах 1 месец, докато тя носеше тези от медицинско злато. Закопчаването е удобно и не са се закачали. Ето точно такива са

Общи условия

Активация на акаунт