Д-р Маркова - къде във Варна?

  • 1 254
  • 8
  •   1
Отговори
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 595
Здравейте,
Май ще се наложи да сменям доктора  Sad На 354 г. съм и след толкова опитие за бебе, ми се струва, че не съм за обикновен гинеколог, а за специалист в репродуктивното. Чувала съм за  д-р Маркова, че се занимава с това и затова се насочих към нея. Преди нова година ходих при д-р Александров, но той ме насочи направо към инвитро, без да имам каквито и да било изследвания - само сперматограма.
Сега поне направих няколко изследвания и стимулация с Клост... и Прегнил, но нищо...
Някой може ли да ми каже как да се свържа с д-р Маркова във Варна и дали работи с НЗОК?
Ще съм благодарна, ако някой сподели впечатления от нея. 

# 1
  • Мнения: 479
Здравейте,
Май ще се наложи да сменям доктора  Sad На 354 г. съм .....
Ох заек не можах да се сдържа. Благодаря, че ме разсмя.... Joy
 Joy

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 882
Доц. Маркова преглежда в Майчин дом. Обаждаш се на регистратурата и се записваш - тел. 332 000, 331 144. За съжаление има голям наплив и понякога записват за след месец. Мисля, че прави инвитро по НЗОК, но не съм сигурна. Питай Lilia_N_S от Проблемното, тя й е била пациентка и може да ти каже повече. Има постинг в седмичната тема, оттам можеш да й пуснеш лично съобщение. Успех!

Последна редакция: пт, 24 мар 2006, 16:32 от svetli

# 3
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Да, прави ин витро по ЗК, но иначе не работи по ЗК.А може би спермограмата на мъжа ти е била лоша и затова д-р Александров така те е посъветвал.Svetli, ти е отговорила къде можеш да си запишеш час при нея.Успех

# 4
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 595
Здравейте,
Май ще се наложи да сменям доктора  Sad На 354 г. съм .....
Ох заек не можах да се сдържа. Благодаря, че ме разсмя.... Joy
 Joy
Simple Smile на 34 г. съм.

Д-р Александров прави сперматограмата на съпруга ми и каза, че е добра, но с оглед на годинките ми , сподели, че не трябва да се чака повече, тъй като шансовете ми намаляват, а направо да се премине към инвитро.

# 5
  • Мнения: 553
Simple Smile на 34 г. съм.

Д-р Александров прави сперматограмата на съпруга ми и каза, че е добра, но с оглед на годинките ми , сподели, че не трябва да се чака повече, тъй като шансовете ми намаляват, а направо да се премине към инвитро.


А при теб установен ли е някакъв проблем? Все пак ин-витрото не е панацея.  Rolling Eyes
Мисля, че е добре първо да си направиш и ти изследвания на хормони, проходимост на тръбите, имунологични изследвания, ако се налага. Може да се окаже нещо, което лесно се коригира и да не се налага чак ин-витро.

# 6
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 595
В последствие тръгнах по лекари и ми правиха изледвания: за хламидии, пролактин, прогестерон, LН, FSH, E2, на щитовидната жлеза и разни други. Всичко си е наред.
След това стимулираха с Клост... и Прегнил - и никакъв резултат.Това, което не съм правила е снимка на тръбите, но вероятно ще предстои.

# 7
  • Мнения: 17
ПРОБВАИ при сариев при маркова се чака много за ивитро аз бях при нея в четрвартак уж да си пускам докоментите и като ми каза че ште стане края на другата година                  smile3511направо се отчаях отидох при сариев ,че ште стане барзичко но се отказах от здравната каса.штеси плаштам сариев е страхотен лекар а и прави спермограми работи даже в сабота .УСПЕХ   Hands Thumbsup

# 8
  • Мнения: 553
Това, което не съм правила е снимка на тръбите, но вероятно ще предстои.

Заек, преди да те стимулират с клостил е трябвало да ти проверят тръбите. Няма никакъв смисъл от стимулацията, ако те са запушени. Направи и това изследване, пък после решавайте с доктора какво ще правиш.

Общи условия

Активация на акаунт