Kriv shev sled sekcio

  • 620
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Zdraveite, az rodih na 13.03.06 sxs sekcio, sheva mi stoi mnogo neraven i kriv. Normalno li e tova za tozi etap? newsm78

# 1
  • Мнения: 7 640
какво разбираш под крив? Ти си съвсем скоро родила, нещата ще се променят при всяко положение, и кожата ше има да ти се събира, коремът също, споко

# 2
  • София
  • Мнения: 558
Така е! Имай търпение, още е рано  за крайния резултат   Wink

# 3
  • Мнения: 9
Kriv - kato che li e po- izteglen kxm djasnata strana, a neraven, zashtoto e neravnomerno podut na mesta. No sigurno ste pravi - sigurno e oshte  mnogo rano da se trevoza, vxpreki che koremxt mi pochti se pribra.

# 4
  • Мнения: 1 942
И ние newsm78 с една приятелка си гледахме шевовете /от миналия ноември/, че са по-повдигнати от дясно и сякаш по изтеглени натам

# 5
  • Мнения: 7 186
Ще се оправи, спокойно, така е в началото, имай малко търпение. Wink
Мажи го с Контрактубекс или друг мехлем за белези.

# 6
  • Мнения: 959
Моя си остана крив Sad Доктора може да е бил на няколко ракии Mr. Green

# 7
  • Мнения: 666
Моя си остана крив Sad Доктора може да е бил на няколко ракии Mr. Green
И при мен така на първото секцио , при второто го оправиха , ама наистина доктора беше на няколко ракии
 

# 8
  • Мнения: 44
moq e super qvno e ot doktora.ne se bezpokoi maji se s kontratubeks i skoro 6te vidish rezoltat

# 9
  • Мнения: 636
контратубекса дали  ще помагне за стари шевове, от преди 4 години.

# 10
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Възможно е да е крив, ако не са го зашили хубаво. Важното е да зараства. Моят шев вече е на две години и лявата половина не личи, а от средата на дясно все още личи и розовее, сякаш скоро ми е правена операция. Това е положението има и лекари касапи. Да не говорим, че 3-ри месеца не ми се затвори операцията, накрая всичко се оправи точно за три дни с компреси от смрадлика.

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ако нещо те притеснява направи си комреси 3 пъти дневно със смрадлика (на опаковката пише как се приготвя) няма да ти навреди. Grinning

# 12
  • Мнения: 7 640
ако под крив разбираш, лявата страна да е по-високо от дясната, примерно, това няма да се оправи, но не е проблем. Не е виновен толково лекарят, колкото положението на самия корем, бременната и бебето по време на секциото.

Общи условия

Активация на акаунт