`Вкусно!`- експерименти

  • 595
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 526
Моите дивчовци редовно си смесват сладко и солено например ядът палачинки с шунка, мед, маруля... и много им е вкусно! Reza пък ми е разправяла, че Елина искала един път сладко кремче със сирене и си го изяла за учудване на майка си. Аз лично им разрешавам да си правят такива `манджи с грозде` ката си мисля, че всеки си има вкус и веднъж като не им хареса няма да го повторят. Вашите `вършат` ли ги такива- и вие разрешавате ли им  chef

# 1
  • София
  • Мнения: 9 398
Да, синът ми непрекъснато така се храни. Grinning
Но, аз му давам абсолютна свобода на изява. За храната специално. Wink
МНого обича да смесва сладко със солено по най-нетрадиционен начин. Ама щом му харесва... Нали той си го яде... Mr. Green

# 2
  • Мнения: 7 831
На мен любимо ми е кекс със салам  Embarassed Grinning.
Иначе децата също обичат да смесват, например обичат козунак със сирене.

# 3
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 149
Ради най-редовно яде вафли с кисели краставички Laughing Но и ние ядем разни такива "несъвместими", та никой не му прави забележка Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 526
Ради най-редовно яде вафли с кисели краставички Laughing Но и ние ядем разни такива "несъвместими", та никой не му прави забележка Mr. Green
Peaceи ние така

# 5
  • Мнения: 377
Да!
Беше на 4 год. когато с удоволствие си хапваше маринована рибка и шоколад.  Скоро не го е правил, но пък непрекъснато си бърка разни буламачи. Щом си ги яде после, е нека бърка.

# 6
  • Мнения: 7 640
мъжът ми яде диня със сирене, череши с хляб, палачинки с мед и сирене. За мен също е непонятно, ама му е вкусно

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
аууу, тая тема ми идва перфектно Mr. Greenточно в момента млатя филийка с масло, малиново сладко и сиренце hahaha

# 8
  • Мнения: 151
И аз обичам да си похапвам диня със сирене и хляб,  грозде със сирене и хляб. Вкусни са ми филийките със сиренце и сладко. Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 39 718
Дияна също яде понякога така. Не я спирам.
Аз съм същата. Отварям хладилника и започвам да си чопкам от всичко и да се тъпча като хамстер, независимо дали е солено или сладко.

# 10
  • Мнения: 2 609
Моята маймунка е малка още да смесва, но пък аз го правя Mr. Green, диня със сиренце, филийка със сладко и сиренце...

# 11
А яли ли сте вафла с хляб или торта с луканка hahaha  Тези комбинации са добре познати у нас Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 11 505
Да палчинките най-редовно с мед и сирене Sick,но каво ще кажете за кроасан с праз Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт