Rh-антитела.Поема ли се от касата?

  • 1 029
  • 6
  •   1
Отговори
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
Интересува ме изследването за Рх -антитела (при RH - бременни жени) поема ли се от касата? Ако можете дайте ми сайт, където пише кои изследвания се поемат от касата.

# 1
  • varna
  • Мнения: 404
да при бременни изследването на антитела е безплатно

# 2
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
така излиза, но не съвсем. Изследването наистина се поема от здр.каса, но моя доктор нямал лимит да ми даде направление  Shocked Twisted Evil. Това е което ми каза. Така че съм с вързани ръце #Cussing out ще си плащам и толкова

# 3
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
AIR, отложете изследването малко докато проима направления все пак началото на месеца е след 5-6 дена. не е спешно това изследване та да се прави на точна дата. от друга страна това изследване се прави рядко, странно как така няма лимит тоя доктор
а с направление изследването е безплатно за бременни (кода чрез здравната каса е 12.05) Цибалаб или Кандиларов имат договор със Здравната каса за това изследване.

# 4
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
diddi , какво да ти кажа! Гинекологът каза, че ще ми го прави всеки лунарен месец  #Crazy, не знам защо. Аз и затова се усъмних и потърсих дали се плаща. Не знам вече какво да мисля  Rolling Eyes, защото той докторът ми работи така- взема сам изследванията в кабинета си и от лабораторията идва куриер да ги взема и после ги връщат при него. Наистина взех да си мисля, че нещо не е наред, макар и той да ми вика, че тези пари отивали в лабораторията, не при него.

# 5
  • Мнения: 56
Това изследване се поема от здравната каса,както са написали другите момичета.Прави се три пъти по време на бременността.Ей,страшни са-все минават с този номер,че имат лимит и са го превишили.Бъди настоятелна.

# 6
  • Мнения: 3 537
Аз си плащах, бяха ми казали,че не се поема 2004г сега незнам може и да се поема вече newsm78

Общи условия

Активация на акаунт