пъпки

  • 688
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 123
здравейте Simple Smile.
проблема ми е че напоследък ми излизат доста пъпчици по дупето, на сгъвката( най често там), много са неприятни, а някои и ме болят, защото си имат връхче и т.н. незнам с какво да си мажа дупето и какво да правя за да не ми излизат повече, все пак идва и лято и ще е доста неприятно да имам и тогава пъпки, ще ме е страм да отида на плаж Sad. някои има ли такъв проблем и ако да как се справяте с него. моляви дайте си мнението какво да правя и как да ги махам тези гадини. мерси предварително!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Тези пъпки са отрови в кръвта,които се изхвърлят по този начин.Като начало ще те посъветвам са намалиш до минимум сладкото,за да ти се пречисти кръвта.Специален крем надали има или поне аз незнам

# 2
  • Мнения: 123
ами аз много рядко ям сладко, мисля че не е това проблема, но не знам какъв е Sad. мерси все пак Simple Smile

# 3
  • Мнения: 811
посъветвай се с веси-талодерма newsm10

# 4
  • София
  • Мнения: 9 398
Най-малкото можеш да мажес някакво цинково кремче. Да тушира поне проблема. Wink

# 5
  • Мнения: 5 140
Най-малкото можеш да мажес някакво цинково кремче. Да тушира поне проблема. Wink

Да може, с дерматологичен цинк, помага и за лицето.

# 6
  • Мнения: 99
Може да опиташ да намажеш мястото със силицилов спирт 1% или с ментолов спирт.Успех Peace

# 7
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Пробвай да пиеш "бирена мая" за прочистване  на кръвта. Така съм чувала от мои познати. До колко има ефект, не мога да кажа, но предполагам все някоя от мацките тук ще се включи с мнение.    bouquet

# 8
  • Мнения: 357
И аз имах преди време такав проблем.Много трудно ми се оправи.Аз си го мажех с крем Здраве,ама те тъкмо пъпките ми се пооправяха малко и пак ми излизаха.Беше много неприятно.На мен сигурно докато ми се оправят мина половин година,не че искам да те отчайвам.Аз си спомням,4е много ме сърбяха.Гадничко беше  Sad

# 9
  • Мнения: 811
Да може, с дерматологичен цинк, помага и за лицето.
[/quote]

от аптеката ли се купува? newsm78

# 10
  • Мнения: 388
Ползвам Далацин,става и за лице.
Скоро ходих на дерматолог и ми изписа още едно,беше кремче и вече не ми излизат.
Като се сетя ще пиша. Sad

# 11
  • Мнения: 814
По добре отиди на дерматолог Peace

# 12
  • Мнения: 123
И аз имах преди време такав проблем.Много трудно ми се оправи.Аз си го мажех с крем Здраве,ама те тъкмо пъпките ми се пооправяха малко и пак ми излизаха.Беше много неприятно.На мен сигурно докато ми се оправят мина половин година,не че искам да те отчайвам.Аз си спомням,4е много ме сърбяха.Гадничко беше  Sad

мен неме сърбят, но са ми неприятени, примерно от седенето и ми се разраняват и стават на рани, а после и на белези, ако има някоя с връхче ме боли ужасно докато седя, и само се чудя как да седна за да не я натискам, абе много е гадно. ще пробвам нещата който ми казахте. благодаря ви много.

Общи условия

Активация на акаунт