пак относно дилемата с пералните:)

  • 1 426
  • 20
  •   1
Отговори
испанска или не!?след много ровене в и net...........и преглйдане на всякви марки и модели, и отзвуците за тях от потребители,май се спрях на вхирлпоол Simple Smile с основните неща без електроники и нововъведения.и когато реших че съм направила своя избор,ми предложиха  до сега не толкова известните ми марки едеса и фагор.Абе някои пере ли с такива перални въобще Grinning Shocked?

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 09:23 от Аурелия

# 1
  • Мнения: 416
Аз имам хладилник и миялна машина Fagor.Купихме си ги с таткото още докато бяхме гаджета.За мое учудване работят безотказно вече 4 години.За пералня незнам,но ако се съди по другите им уреди явно ще да бъде качествена и тя,каквокато не е известна марка,важното е да ти върши работа дълго време,нали.

# 2
  • Мнения: 29
моята пералня е GORENJE. мнгого съм доволна от нея - имаме я от 3 години и половина. доколкото знам само на нея и на KORTING дават най-голяма гаранция - 3 години.така че обмисли и възможноста за тези две марки.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
моята пералня е GORENJE. мнгого съм доволна от нея - имаме я от 3 години и половина. доколкото знам само на нея и на KORTING дават най-голяма гаранция - 3 години.така че обмисли и възможноста за тези две марки.
Не е така. Моята е Самсунг (ник'ва марка за перални) и също има три години гаранция. Много марки дават по 3години гаранция. Имам я от година и не ми е създавала проблеми.

# 4
  • Мнения: 883
Аз давам вече 7 години гаранция за Korting!!! От толкова я имам, с електронна везна и възможност за включване на топла вода!!! Това е много важно ако имате ТЕЦ. Иначе от пренасяне от квартира на квартира съсипах един силтал за 4 години. А тая издържа!

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Моята е Горение, доволна съм  Peace

# 6
  • Мнения: 11 505
Горение- PeaceНа маман пък е Кьортинг-много яки.В нашият град дом "Майка и дете"е оборудван с тази марка  от няколко години и няма никакви рекламации/а там знаете как се пере/  #Crazy

# 7
  • Мнения: 346
Аристон. Имам я от 2 години и съм доволна. Конбинирана със сушилня - рай за зимата Joy

# 8
  • Мнения: 200
ЗдарвеЙ, и аз съм 4увала 4е Уирупъл се много яки, ама сега има май и много ментета - аз си имам един Индезит от 15г -  ама като кажа на някой всеки казва Close Close Close Close така 4е е малко и на късмет аз от моята нямам оплаквания... все пак УСПЕХ Grinning Grinning

# 9
  • Мнения: 5 103
Samsung, silver nano e наща много , много съм доволна Hug Hug

# 10
  • Хасково
  • Мнения: 992
Аз ползмам Fagor вече 3 години и съм много доволна. Моята е на 1100 и 600 оборота, тегли прането, има отделен бутон за градусите. Да не чуе дявала нямя грижи с нея!

# 11
  • Мнения: X
Ако не държиш да е първа употреба-поразрови се за Хувър из магазините 2 употреба.Ей, нещо изключително. Първо и най-важно-английски, без ментета.Имам такава-1400 оборота със сушилня ,ел. дисплей, топла вода, регулират се оборотите през 100..и то за 350 лв - на 2 години е...

# 12
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
моята е самсунг, и е много добра. Има 4 програми за бебешко пране и е със силвър нано система за дезинфекция и стерилизация на дрехите.

# 13
  • Мнения: 3 760
Аз съм със Зероват. Като гледам ще я завещая на щерката. Много е яка.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 80
ЗДРАВЕЙ!
 Моето мнение е да не взимаш уирпуул защото са ми казвали че не ги бива. моята е индезит и също не е хубава много шумна и не пере добре. чух че зануси и горение в момента са добри марки. И моят съвет е не взимай пералня в промоция аз така направих и сгреших. забележи че само индезит и уирпуул са в промоции

Общи условия

Активация на акаунт