От къде оригинални бебешки и детски маратонки?

  • 1 067
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 240
Здравейте ! Искам да купя на малкия хубави маратонки за пролетта. Преди известно време четох някъде за магазин с голям избор на маркови маратонки. Мисля че беше някъде на  ул. "Гурко" , но не съм сигурна. Мами, знаете ли нещо по този въпрос?

# 1
  • Мнения: 379
Разгледай в магазина на Lotto, има хубави модели newsm10

# 2
  • Мнения: 5 228
Има един спортен магазин на бул. Мадрид - там има много хубави маратонки Reebok по ок. 50 лв.

# 3
  • Мнения: 416
Аз купих на Мишо миналата пролет маратонки от магазина на Адидас на Витошка.Носихме ги и есента,но вече са ни малки.Много съм доволна.И другата седмица ще отида и пак от там ще му взема маратонки.Струваха 90 лв.но си заслужават.

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Сигурно говориш за магазина на Nike. Много съм доволна от бебешките им маратонки Peace

# 5
  • Мнения: 416
Сигурно говориш за магазина на Nike. Много съм доволна от бебешките им маратонки Peace
Упс,права си!Така си е - малко са скъпички,но цената отговаря на качеството!

# 6
  • Мнения: 1 645
След дълго обикаляне и чакане,най - накрая купих на дребният маратонки на Пума, от най новата им колекция.Аз точно такива търсих,и само Пума има такива модели,въпреки че съм фен на Адидас и Найк.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Аз купих на Мишо миналата пролет маратонки от магазина на Адидас на Витошка.Носихме ги и есента,но вече са ни малки.Много съм доволна.И другата седмица ще отида и пак от там ще му взема маратонки.Струваха 90 лв.но си заслужават.
Днес бях в Адидас на Витошка и нямаше нито един детски модел

# 8
  • Мнения: 6 039
най-мого модели има в Найк, на Гурко, не се сещам кой номер. Между Спортната академия и Тропс къща

# 9
  • Мнения: 416
Аз купих на Мишо миналата пролет маратонки от магазина на Адидас на Витошка.Носихме ги и есента,но вече са ни малки.Много съм доволна.И другата седмица ще отида и пак от там ще му взема маратонки.Струваха 90 лв.но си заслужават.
Днес бях в Адидас на Витошка и нямаше нито един детски модел
А дали скоро ще имат детски модели.Времето за маратонки дойде!Мислех да ходя другата седмица,но сега ще поизчакам още малко.

# 10
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Сигурно говориш за магазина на Nike. Много съм доволна от бебешките им маратонки Peace
И ние тази пролет от там се снабдихме с Рибок за 60лв,страхотни са
Имаше и Пума,7-8 моделчета бяха детските

Общи условия

Активация на акаунт