къде може да се ражда с таткото?

  • 771
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 350
Знаете ли в кои болници може да се ражда с таткото и искат ли изследвания???Аз знам само:
- М.Дом - 80лв. избор на лекар + 25лвж за ВИП зала, но винаги може да те отклонят поради липса на персонЛ;
- Тина Киркова - 500лв. избор на лекар + 100лв. за ВИП зала+ 100 за таткото;

В Шейново гледат да те резнат на секцио за 45мин.и да не си с таткото. Имало изолационна, която не било желателно да се позлва за ВИп зала.
 
МОля споделете личен опит.

И да споделя:
първото ми раждане бе с таткото в МДом - ВИп залата е пълна скръб, добре, че все пак ни пуснаха там.
Иначе таткото оказа голяма помощ!!!!!
В моментите на страшни болки някой да те погали и да ти каже, че всичко ще е наред си е направо божия благословия!!! Държеше ми ръката, което преди го мислех за глезене, но сега знам колко много помага!!!! Заради него се стараех да пазя самообладание. Родих за 2 часа, е с доста шевове, но без епизиотомия.!!!! ПОжелавам го на вси1ки!!![/color]

Тези 2 часа много ни сближиха, много е горд че присъства. ИСкам да сме пак заедно.

Последна редакция: сб, 25 мар 2006, 15:05 от sunny7

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
В частните болници също може, но там цените са по-други...
В Св. София (бивша Тина Киркова) ВИП залата, доколкото съм чувала си е ОК.

# 2
  • Мнения: 379
В Света София във Вип залата таткото може да присъства, аз раждах там- останах довална.

# 3
  • Мнения: 197
И аз раждах в "Св. София" с таткото, но тогава беше 200лв., сега те задължават и за избор на лекар т.е. още 500 лв. Може да видиш какво представляват родилните зали и болницата като посетиш у-щето за родители, което е безплатно. Мисля, че и в "Шейново" може да се ражда с таткото след уговорка с лекар, а също и в правителствена болница. Успех в издирването  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 7 640
в Шейново има хубава ВИП зала, таксата е 150лв, може да даведеш и леля си, примерно, ако желаеш. Уговорка с екип предварително не е нужна, даже се уреждаш със собствен без да заплащаш допълнително Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 849
в Шейново има хубава ВИП зала, таксата е 150лв, може да даведеш и леля си, примерно, ако желаеш. Уговорка с екип предварително не е нужна, даже се уреждаш със собствен без да заплащаш допълнително Mr. Green
Подкрепям ,вече не се ражда в изолатор ,а в хубава самостоятелна вип зала . bowuu

# 6
  • Мнения: 384
Във ВМИ-Пловдив има ВИП зала-разрешено е присъствието на бащата.Плаща се 50 лв.за акушерка.

# 7
  • Мнения: 2 471
в Шейново има хубава ВИП зала, таксата е 150лв, може да даведеш и леля си, примерно, ако желаеш. Уговорка с екип предварително не е нужна, даже се уреждаш със собствен без да заплащаш допълнително Mr. Green

Да, вярно е

Общи условия

Активация на акаунт