Частен образователен комплекс "Светлина"

  • 1 478
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 202
Здравейте, момичета!
Моля Ви да споделите мнения и опит за детска ясла "Светлина".
Синът ми е на 1г. и 9 м. и смятам от април да посещава частна детска ясла.
 "Светлина" ни е най-удобна, сравнително близо до квартала, където живеем и бих желала да споделите мненията си, ако има мами, чиито деца посещават тази ясла. Също така бих се радвала и ако изкажете мнения, дори и само да сте чували нещо за  яслата или градината.
Проучвам и други детски ясли, но за сега проявявам интерес към "Светлина"

# 1
  • Мнения: 202
Е, хайде момичета, наистина ли никой няма информация за тази детска ясла.
Така се надявах на инфо от първа ръка. ooooh!

# 2
  • Мнения: 448
За Овча Купел ли става въпрос?

# 3
  • София
  • Мнения: 131
И на мен ще ми е много полезна всяка информация за въпросната ясла, по специално за тази в Зона Б-5. Нищо не намерих с търсачката  Sad. Дано се включат мами с информация  Heart Eyes.

# 4
  • Мнения: 448
Аз не съм водила детето си там, но познавам майка, на която детето й ходи там-Овча Купел, старата част, до 66-та ясла.Ще ви кажа това, което знам от нея.Като цифра е много(поне за мен), но си заслужавало.Обстановката вътре била много приятна, с нови мебели и играчки.На двора имат много сладки пързалки и люлки.Имат превоз, който допълнително се заплаща.С микробусче взимат и връщат дечицата, като се возят в специални седалки.Храната била хубава(детето й си изяждало всичко).Персонала също бил много приятен и мил, ако има проблем с детето са отзивчиви.Друго не се сещам, дано поне това ви е от полза. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 202
Благодаря Rumito! Все е нещо и това, което ми казваш. Вече се бях отчаяла, че тази ясла е толкова неизвестна на форумските мами. Повече се интересувам за яслата в Зона Б5, но , предполагам, че условията там са подобни като в Овча купел. В средата на следващата седмица ще отида да се запозная с условията на място и ако някой проявява интерес ще пиша какви са ми впечатленията.
Въпреки това, все още се интересувам за информация  и мнения от запознати мами.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 412
Напиши повече информация, след като провериш. Преди около месец имаше подобна тема, но като в тази инфото беше оскъдно. На мен ми се струва, че "Светлина" се помещава в една сграда с държавната градина и това не ми харесва много. Дворът беше почти като на всяка държавна детска градина, поне така ми се стори.

Общи условия

Активация на акаунт