Крем за околоочен контур

  • 18 395
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 542
Така, оправихме крема за лице, сега за около очите  Twisted Evil

За разлика от кожата на лицето, кожата около очите ми е суха, освен това доста продукти за очи ми дразнят и от тях очите започват да ми смъдят, сълзят и тем подобни екстри. Имам и леки бръчици.
Трябва ми крем, който да хидратира и подхранва кожата и да не е силен противобръчков, че като стана на 40 не знам с какво ще се мажа  Crazy  (сега съм на 29).
Ако може и да не е от най-скъпите, че едвам се крепя финансово вече. Може и от по-скъпичките да препоръчате, като се закрепя финансово да имам инфо  Whistling

  bouquet на всички отзовали се!

# 1
  • Мнения: 27 524
Айдеее,почна се сега с нова агония,чет,докато ти попълним тоалетката,ще се образоваме покрай теб.Като си доволна от Ла Рош,що не пита и за очи някакъв крем?  Flutter

# 2
  • Мнения: 18 542
Айдеее,почна се сега с нова агония,чет,докато ти попълним тоалетката,ще се образоваме покрай теб.Като си доволна от Ла Рош,що не пита и за очи някакъв крем?  Flutter
Ха-ха, не знаеш с кого си се захванала  Wink

А бе Ла рош са яки ама много нанагорно ми иде Актив С-то та временно ми трябва нещо по-евтинко  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 5 313
Като си доволна от Ла Рош,що не пита и за очи някакъв крем?  Flutter

Моя приятелка използва крема им за околоочният контур с витамин C и е много доволна.Като ми свърши моят мисля и аз да си ги купя.

# 4
  • Мнения: 249
Чувала съм много добри отзиви за Garnier

# 5
  • Мнения: 5 313
Пробвала ли си "Медобалм"?До скоро го използвах,но свърши.Четох добри отзиви за него във форума и си го купих.В момента имам на Нивея за сенки около очите.Не е лош. Peace

Последна редакция: сб, 25 мар 2006, 18:03 от brianna

# 6
  • Мнения: 18 542
Пробвала ли си "Медобалм"?До скоро го използвах,но свърши.Четох добри отзиви за него във форума и си го купих.В момента имам на Нивея за сенки около очите.Не е лош. Peace
Какъв е този Медобалм?
Аз нямам сенки под очите.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 781
И моята кожа е суха около очите, от няколко месеца се мажа с околоочния крем от серията Натурал на Арома - страшно много ми допада, преди това имах на Дева (и аз не мога да си позволя скъпа козметика), но така щипеше на очите, че от дъжд на вятър се сещах за него, а Натурала всяка сутрин си го слагам. И не е скъп!  Wink

# 8
  • Мнения: 18 542
И моята кожа е суха около очите, от няколко месеца се мажа с околоочния крем от серията Натурал на Арома - страшно много ми допада, преди това имах на Дева (и аз не мога да си позволя скъпа козметика), но така щипеше на очите, че от дъжд на вятър се сещах за него, а Натурала всяка сутрин си го слагам. И не е скъп!  Wink
Ще го провам!
Мерси!  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5 313
Пробвала ли си "Медобалм"?До скоро го използвах,но свърши.Четох добри отзиви за него във форума и си го купих.В момента имам на Нивея за сенки около очите.Не е лош. Peace
Какъв е този Медобалм?
Аз нямам сенки под очите.

Медобалм е немско кремче и се продава в аптеките.Струва 7-8 лева.На мен добре ми овлажняваше кожата около очите.

# 10
  • Мнения: 527
В момента ползвам Елеа (розовия) за околоочния контур, 5 и нещо струваше. Не е лош, преди това съм имала все гелове и реших, че вече съм за крем. Първо взех Дева, обаче така люти на очите  Shocked Сега взех този Елеа, но още се чудя дали е подходящ за мен, защото някъде бях чела, че Q10 се ползва след 30те години.

# 11
  • Мнения: 258
Тези дни си взех крем "Дева" на Рубела за околоочния контур с Q10, масло от гроздови семки, витамини А и Е и копринени протеини. За сега съм се мазала само 2-3 пъти, но първото ми впечатление е добро. Не ми щипе, като миризма е добре. Тубичката е 30 мл и струва около 3 лв.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Дано не се разочароваш, и при мен в началото нямаше нищо подозрително, ама после.... и то при положение, че никога до този момент не съм имала проблем с какъвто и да е крем, а и както казах по-горе не мога да си позволя скъпа козметика.

Сега погледнах стария крем Дева (що ли го пазя?  newsm78), той е с вит. С и Е, масло жожоба, ретинол - абе, като му четеш съставките и си мислиш, че е голяма работа... Mr. Green

# 13
  • Мнения: 258
Е, ако се появи дори минимален проблем - заминава в кофата Grinning. Все ще прежаля 3-те лева.

# 14
  • Мнения: 3 164
и на мен от Дева ми се възпаляваха очите-не си спомням дали е бил с гроздови семки и т.н. но се мазах няколко пъти и го хвърлих.

а някой ползвал ли е на лореал и дали е доволен.аз в момента съм с един на ейвън, но не ми е добре-кожата ми става като издърпана и ще пробвам сега на елеа розовата серия.

Общи условия

Активация на акаунт