продукти за боядисана коса

  • 1 614
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 258
моля ви да ми кажете това коетто е най-добро за боядисана коса....и да ми кажете някаква цена
мерси редварително. Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 569
Боядисваната коса има нужда от подхранване, знам че добре ще ти се отразят витамини под формата на ампули. В аптеките има голямо разнообразие.Преобладават предимно ампули против косопад,за блясък,против омазняване,но всичко би било полезно,защото ще подхраниш новата израстваща коса и така боядисването ще нанесе по малка травма на косъма. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 569
цената на една ампула варира от 0,90 до 3 лв.Нанася се два пъти седмично върху измита и все още влажна коса.

# 3
  • Мнения: 258
а шампоан,балсам,маска?

# 4
  • Мнения: 27 524
На Лореал червената серия за боядисани коси.Страхотни са.  Peace Около 5 лева са шампоанът и балсамът,маската е малко повече,но можеш и без нея да минеш.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 678
Аз използвам от 2 години само Сънсилк за боядисана и съм много доволна.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 295
На Лореал,Елсев,червените за боядисана коса -маска и шампоан.А отскоро ползвам и маската на Дав,бяла кутия със синя капачка-страхотна е. Peace

# 7
  • Мнения: 2 047
  За руса коса - шампоан на Глис Кур - за мен е най-добрия - около 5 лв. е.
От балсамите - харесват ми на Пантен и на Гарние.
Маски - ползвам само една от години на Мил-Мил и тя е около 5 лв.

# 8
  • Мнения: 262
за руса коса - много съм доволна от шампоана и балсама на ниевея и глис кюр ама много, също така и червената маска на миосотис
а някой ползвал ли е тези кристали които са за върховете на косата че много ми хвалят но още не съм ги опитала тъи-като са малко скъпички и малко количество

# 9
  • Мнения: 814
Аз съм много доволна от шампоана и балсама Dove-intense care (в с тъмно синя опаковка)-  по 4,60лв. и  от маската на Garnier Fructis- 7.40лв. От Сънсилк много ми омазнява коса, а от Elseve на Loreal не видях никакъв ефект.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Шампоан на лореал, маска ползвам на Миосотис, в червена голяма кутия- много съм доволна , от 4-5 години съм си с нея Peace

Общи условия

Активация на акаунт