СТРЕС

  • 496
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 476
Здравейте!Ще започна от там че съм бременна в 6г.с,но ежеднвно съм подложена на стрес и психически тормоз и се чудя ако запазя детето как ли ше му повлияе всичко това и не е ли по добре да направя аборт.Знам че някои ще ми кажат да не обръщам внимание на нищо и да мисля само за бебето,не че не опитах носамо човек като мене които живота с години наред му поднася само лоши изненади би ме разбрал.Много съ отчаяна и имам чувството че ще полудея,моля ви посъветвайте ме !

# 1
  • Мнения: 3 537
Зависи. newsm78От таткото ли е този тормоз?

# 2
  • Мнения: 476
Да и не е отскоро,а ако ме питаш защо сам тарпяла и аз самата незнам

# 3
  • Мнения: 3 537
Не знам какво да ти  кажа. На мен ми се наложи да се омъжа още на 16 години, защото бях бременна, а не исках да абортирам. Но ние бяхме и до сега сме си много щастливи.Завърших училище, имах голяма подкрепа от страна на съпруга си , макар той да беше тогава на 21 години. И сега, след като си устроихме живота/жилище, кола и т. н. / си имаме още едно момиченце. Мисля си че децата трябва да растат в щастлива среда.

# 4
  • Мнения: 255
Зависи от кого е този тормоз. newsm78Ако е от мъжа ти трябва да се замислиш дали ще можеш да живееш с този човек и в каква среда ще отгледаш детето си.Ако имаш финансовата възможнос остави детенцето и си го отгледаи ако нямаш трябва да осигориш бъдеще за детето си а това знаеш само ти дали го можеш.Аз съм против абортите имам три деца и съм щастливаДетето осмисля живота.Това което искаш като съвет е много лично и само ти знаеш как са нещата.Пожелавам ти късмет.

# 5
  • Мнения: 476
Ох много щеше да е лесно ако имах възможност да го гледам,а има и друго живея в много малък град и незнам дали ще издържа на всички одумвания

# 6
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
аз също живея в малък град и знам какво ти е,но знаеш  ли никои не може да ти даде съвет,това го решаваш ТИ!Но ако питаш мен аз не бих го запазила колкото илошо да звучи,защото дори и да го родиш после сърце няма да ти даде да го оставиш,а дали детето ще бъде щасливо в тази среда в която дори ти не издържаш.........Помисли си добре и не забравяй,че детето пък е най-хубавото нещо на света!Извини ме за тази лекция но предполагам че много хора са пред тази дилема УСПЕХ!

Общи условия

Активация на акаунт