ПЕДИАТЪР ОТ ВЛАДИСЛАВОВО,ВАРНА

  • 4 448
  • 8
  •   1
Отговори
ЗДРАВЕЙТЕ,МОМИЧЕТА.ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ НАЙ-ДОБРИЯ СПОРЕД ВАС ПЕДИАТЪР ОТ ПОЛИКЛИНИКАТА ВЪВ ВЛАДИСЛАВОВО LaughingПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ

# 1
  • Мнения: 844
ЗДРАВЕЙТЕ,МОМИЧЕТА.ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ НАЙ-ДОБРИЯ СПОРЕД ВАС ПЕДИАТЪР ОТ ПОЛИКЛИНИКАТА ВЪВ ВЛАДИСЛАВОВО LaughingПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ
Труден въпрос! Аз лично смених двама. И пак не бях доволна. Сега съм в друг квартал и отново не съм очарована от новото педи. Нещо не мога да случа на лекар. Тази, от която съм доволна работи на частно, какво да се прави.

# 2
  • Мнения: 160
ние сме при доктор БАЛТИЕВА ,хомеопат и за сега сме доволни ,и другото бебе смятам да запиша там,успех с избора Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Няма такъв Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 104
Във Владиславовската поликлиника Нма според мен свестен лекар освен личната ми Жечева пък да не говорим за педиатър. Ако искаш мога да ти препоръчам но е На Битоля а другия и кабинет е на Т Влайков

# 5
  • Мнения: 1 234
Ние се записахме при д-р Пенка Апостолова, работи в бл.303 във Владиславово, според мен е много добра, защото сменихме вече една лекарка...внимателна е, и мисля че е показателно че стаята е пълна с детски рисунки...
Мисля че си разбира от работата, лекува и с хомеопатия.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 493
encheva не искам да те разочаровам,но аз съм при Апостолова и ще я сменям.Наистина много добре се държи с децата,страшно е гальовна,но само това.

# 7
Др. Балтиева ми е личен лекар от поне 5 години. Да не казвам голяма дума, ама засега съм доволна. Антибиотици предписва сравнително рядко и то ако е крайно наложително, обстойно обяснява заболяването (заради което и прегледите често надхвърлят 20- 30 минути, за ужас на чакащите отвън). Като цяло мисля, че е коректен и точен човек, който държи на пациентите си.

# 8
  • Мнения: 4
Няма съмнение, че случихме на страхотен педиатър. Търсих го месец преди да родя и мои познати след смяна на 2-ма лични лекари ми препоръчаха техния, това беше д-р Балтиева. След това постепенно стана личен лекар на цялото ми семейство и не съм била разочарована с нищо от нея. Горещо препоръчвам да изберете нейните грижи, а за себе си съжалявам, че се налага да се разделим с нея, защото семейството ми се мести в друг град.

Общи условия

Активация на акаунт