трънче

  • 864
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 460
Момичета, как се вади трънче от малко краче?
Къде да ходим да го извадят, открихме го вчера предиобед, след една неуспешна акция Йони не иска да си дава крачето вече, ходи си спокойно, ама това нещо го усещам, като прекарам пръст по крачето как дращи. Мислим утре докато спи да напръскаме с лидокаин и да се пробваме пак надявам се успешно, ама да видим.
Ако има някакъв по лесен, изпитан и успешен начин казвайте Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 39 745
О, аз и до сега имам спомен как в яслата вуйчо ми ми вади трънчето. Кошмар, помня го.
Отиди в детската хорургия на Пирогов. Могат да ти се изсмеят, но в крайна сметка лекарите са те, не ние.
Предполагам, че и сами можете да се справите с проблема, но може да направите и някоя инфекция.

# 2
  • Мнения: 1 113
Подкрепям АнМари. Може да инфектирате мястото!

# 3
  • Мнения: 460
Извадихме го докато спеше следобед Йони, благодаря ви за мненията, беше толкова малко че ако мърда крачето щеше да е много трудно. Всичко приключи благополучно:)

# 4
  • София
  • Мнения: 39 745
Дезинфекцирай мястото, може да сложиш реванол, кислородна вода. Може и спирт, но много ще щипе и трябва много да духаш Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 113
Когато на дъщеря ми й извадиха трънче от пръстчето на ръчичката, хирургът ми каза да го бинтовам с марля и да го поливам с разреден спирт или ракия (въобще не се оплаква да я е щипало).

Общи условия

Активация на акаунт