Каква чанта за количка??????????

  • 762
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 883
Здравейте мами, дайте съвет!
Имам количка на Куини но нямам чанта. Искам да е голяма, а не от тези , тип ранички!
Дали да си купя на Куини, там не са ли много скъпи? Вие от кои сте доволни и от къде си ги купихте и за колко?
Нямам много възможност да обикалям preggo  , затова ви моля да ме насочите някъде конкретно.

# 1
  • Мнения: 5 228
Зависи от това колко пари си решила да отделиш за тази покупка. Нашата чанта е на Bebe Confort много е удобна, голяма, има много отделения вътре, джобчета отстрани, постелка за повиване, която се прикрепва от външната страна на чантата и е много удобна. Струва около 100 лв. За мен си струва да се купи хубава  чанта, защото се ползва много време и трябва да ти е удобна.

# 2
  • Мнения: 1 059
И аз смятам че чантата трябва да е удобна и наистина се ползва дълго време. Към зимната си количка имам чаната но не ми беше много удобна защото е 1 голяма преграда и няколко по мали джоба. После си купих чанта тип сакче с повече прегради и смята че такива са п удобни.

# 3
  • Мнения: 119
Na Ilienci vav vatre6nite t.e.ostaklenite prostranstava ima mnogo gobri 4annti di 20 leva...

# 4
  • Мнения: 2 768
На куини чантата е много добра! Ако ти се дават 95лв. не се двоуми!

Общи условия

Активация на акаунт