Лапаро при д-р Александров

  • 1 059
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Здравейте!
Някой правил ли е лапароскопия при д-р Александров? Доц. Маркова ми препоръча него във Варна. Видя ми се много внимателен. Събирам мнения. Предварително блягодаря  bouquet

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравей, доктора е наистина много внимателен и мил човек.За съжаление аз не съм правила точно лапароскопия при него, а се запознахме покрай ин витро процедурата, но мога да ти кажа, че впечетленията ми за него са отлични. Съвсем скоро една моя позната ще прави лапаро при него, така че ако искаш ще ти пиша после.Дано съм успяла да ти помогна.Успех Grinning

# 2
  • Мнения: 78
Ще се радвам ако ми пишеш. Моята е насрочена за края на април. И доста се притеснявам. Благодаря ти

# 3
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Ще ти пиша веднага когато разбера подробности Grinning

# 4
Здравейте момичета!
Някой знае ли Александров работи ли със здравната каса?
Лапарото поема ли се от здравната каса и колко струва? Моята диагноза за сега е ЛУФ синдром #Crazy
Чела съм че дупчели яйчниците в този случай. newsm78
Благодаря Ви!  bouquet

# 5
  • Мнения: 78
Здравей!
Доктора работи със здравната каса.Лапарото също се поема от касата, както и лечението след това.Успех  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 612
Ще съм благдарна на всички ао пишат подробностите в темата з-о и на мен ми предстои лааро и аз съм се насочила към него.

# 7
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравей, Ема.Бях обещала да ти пиша след като мине лапарото на моята позната.Ами останала е много доволна от отношението на доктора, въпреки че за съжаление резултатът не е бил добър.Ако те интересуват някакви подробности пиши и ще ти отговоря на лични.Успех и мисля че правилно си се ориентирала и няма да съжеляваш.Нали знаеш че лапарото минава по ЗК?

# 8
  • Мнения: 3 011
Момичета, моля Ви пишете тук а не на лични, защото инфирмацията ще е полезна и за мен, а може би и за някой друг.  Wink Пета как си?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 418
Аз правих лапаро при Александров през септември 2004. Останах много доволна от всичко. Имам операцията записана на видеокасета. Слава богу при мен всичко се оказа наред и през ноември вече бях бременна. Убедена съм, че до голяма степен се дължи именно на лапарото, макар че то беше само диагностично.
Пожелавам и на вас същия късмет!

# 10
  • Мнения: 3 011
Ема, чакам те да разкажеш след лапарото тук  Wink

# 11
  • Мнения: 78
Обещавам. Края на април началото на май ще е. Само да мине ще разказвам. Стискай палци  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт