Може ли визията на продавачката да ви откаже от покупка на козметика?

  • 2 481
  • 75
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Миналата седмица влязох в един козметичен магазин да видя какви ФДТ имат, спрях се пред щанда на Манхатън, веднага дойде продавачката да ме пита какво си търся и като започна да ми хвали въпросните ФДТ, че и тя била такъв ползвала, лесно се нанасял....

Като я погледнах.... уплаших се леко...с брекети на зъбите, а зъбите й са едни конски, кожата й също не беше еталон за красота - как може изобщо да казва, че ползва ФДТ?  Shocked

Естествено, благодарих и се изнесох.  Confused

Май визията на продавачките, особено в магазините за козметика имат голямо влияние на клиента.... Поне на мен ми прави впечатление.... Thinking

# 1
  • Мнения: 175
Определено влияе. Когато срещу теб застане крокозъбел с пергаментова кожа #Crazy ... бррр... как да си купиш нещо което ти хвали и казва че е ползвала? newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 361
ако е за нов продукт, който не съм ползвала - можеби ще има значение  Sick
ако е нещо което съм пробвала и съм доволна - няма как   Mr. Green

# 3
  • Мнения: 6 155
Не. Обикновено знам какво търся и не ми трябва мнението на продавачката  Wink

# 4
# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Не става въпрос за козметика, която сте ползвали и си имате изградено мнение - тогава и аз не бих се впечатлила толкова.

Просто от известно време се оглеждам за ФДТ, изчетох всички теми тук, които открих с търсачката и реших да видя наживо мостри, тестери и т.н.

Ако беше някоя нагласена и добре гримирана продавачка, сигурно щеше да ме навие да си купя ФДТ - тази просто не можа.  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 361
разходи се до друг магазин  smile3527

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 781
разходи се до друг магазин  smile3527

Естествено.

Какъв е тоя смайл?  newsm78

# 8
  • Мнения: 18 542
Е да, ама от къде си сигурна, че всички, които пишем тук сме хубавици. Някои може да са крокозъбали или поне да не блестят с някаква особена физическа красота, обаче пак си слушаме една друга съветите  Wink
Иначе не съм обръщала внимание, по-скоро не като че ли newsm78

# 9
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Бекетите какво общо имат с ФДТ?
Иначе аз съм от дебелокорите и нищо странично не влияе на решението ми. Седя, гледам, чета, обикновено съм си напланувала, а да чакам да харесвам някой човек-ще си остана без нищо напазарено  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 534
Е, хубава работа  Shocked
А на мен като са ми криви зъбите , а от вчера съм и със страшен херпис на устната  ooooh! ,
освен да не ходя на работа  Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 648
   Приятно ми е и се поддавам на съвети, особено, ако продавачката е приветлива и усмихната Hug За магазин, в който се предлага козметика най- често са млади момичета, които изглеждат наистина добре, но това е и като при фризьорите- няма да седнете на стола на някоя с изгорена от боядисване и къдрене коса #Crazy Но честно казано, ако попитам за някой продукт по интонацията и самото търговско отношение "подразбирам", дали тая жена знае какво ми говори Grinning
Визията й не би ме отказала мисля, тъй като едвали последната зависи от фон дьо тена й, но със сигурност некомпетентното й отношение- да Sick

# 12
  • Мнения: 27 524
Не.Но може в обратния случай да ме изкуши да си купя нещо повече.

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не, външният вид на продавачите не ми влияе.

# 14
  • Мнения: 5 313
Не ми влияе. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт