Моля някой да ми помогне

  • 829
  • 4
  •   1
Отговори
Имам обущарски гръден кош,а се притеснявам за бременността и плода-незная какви последици може да имам.Моля която жена е минала през пътя на бременноста да ми разкаже как е протекла,имала ли е някакви проблеми и какви?Благодаря ви!!!

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Гинекологът ти какво казва по въпроса?

# 2
  • Мнения: 1 427
За обущарския гръден кош често се говори в  Здравословни проблеми, здравна каса, здравеопазване-
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=14.0-един от форумите на този сайт.Но винаги е ставало въпрос за наличие на такъв при бебета и малки деца. Случай на възрастен с наличие на такъв проблем не съм срещала.Защо не попиташ там?

# 3
  • Мнения: 660
Аз имам същият дефект , но това изобщо не пречи да бъде износена не една , а и повече нормални бременности / моята е втора / ! Единствено в по-напредналите месеци може да получиш затруднения в дишането при някои пози - не трябва да се превиваш напред и да седиш продължително време . Най- добре е в леглото , високо и стабилно подпряна с възглавници , така че да дадеш максималното възможно пространство както на бебето , така и на белите дробове .

# 4
  • Мнения: 554
и аз съм със същия проблем от дете . В пубертета тренирах волейбол и от дясната страна не ми стърчат ребрата , но от лявата си е същото положението. Бременна съм в 7ми месец и нямам никакви проблеми с корем , дробове и каквото и да било . Не мисля , че някакви специфични болежки произхождат от наличието на такъв гръден кош. Лека бременност и не си създавай сама негативи:)

Общи условия

Активация на акаунт