С какво ще храните вашите деца?

  • 1 836
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 771
След всичко товА което достигна доушите ми за всичкото месо, което е вкарано на пазара ни, аз съм в ужас какво и откъде да купувам.
За всички видове колбаси вече е ясно. Те са вече табу. Но за месот? Има един или два магазина от които евентуално бих купила месо.

Какво е вашвто мнение и с какво мислите да храните децата си?

# 1
  • Мнения: 3 861
Основно пилешко, което не е крехкирано. Джиев си пишат на опаковките, кое е и кое не е! Peace
Свинско и телешко и без това ядем рядко, само каймата незнам как да я познавам newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 4 865
не купувам замразено месо. от колбасите избирам предимно такива, които са от цяло парче месо. проблем ми остава каймата, но не знам дали ще започна да си меля у дома.

# 3
  • Мнения: 448
Ние пазаруваме винаги от един месарски магазин в Красно село.Месото си личи, че е прясно.Каймата я смилат на место.Много е чистичко.Естествено човек никога не е застрахован, но там поне си личи, че е прясно заклано животинчето(как звучи грубо, чак ми стана жал)После си го подреждаме във фризера и имаме месо поне за две седмици.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 019
Направо се потресох от това, което чух по новините. За сега сме в Молдова и спокойно си купувам месо, защото зад тезгяхя виси телето или прасето и много добре виждам какво купувам. Да не говорим, че тук ядем истинско телешко, а не говеждо каквото е в България. За пилетата да не говоря, че такива сигурно вече никога няма да ядем.
Лятото обаче се връщаме в България и наистина се замислям какво да правя. Наши приятели си купуват от селата телешко, свинско и агнешко и го слагат във фризера. Може би и аз така ще правя.

# 5
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз месо не давам.  Twisted Evil

# 6
  • София
  • Мнения: 2 530
Много рядко готвя с месо. Но му давам предимно риба или пиле.

# 7
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Рони яде предимно пилешко/въпреки грипа Wink Mr. Green/...телешко купувам от транжорна и не е замразено....и риба, много риба - хек, скумрия, сладковнодна - много обичаме цялото семейство Peace!!!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 352
Свинското ни е домашно производство. Пилешко, телешко и кайма купувам от Била. То и за зеленчуците какво ли не се изписа. Ако трябва да се пазим от нездравословните храни, то въобще не трябва да ядем. Twisted Evil

# 9
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Да са живи и здрави свекърите-пилешко,свинско,заешко,домашно производство.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 242
Е, нямаме си село пък Sad
Ще го караме предимно на риба. И кайма, пържоли и кренвирши "Тандем" /не знам дали съм права, но на тях им имам доверие/. Пилешко от отдавна не ядем, но май скоро пак ще го включа в менюто.

# 11
  • Мнения: 55
Ние пазаруваме винаги от един месарски магазин в Красно село.Месото си личи, че е прясно.Каймата я смилат на место.Много е чистичко.Естествено човек никога не е застрахован, но там поне си личи, че е прясно заклано животинчето(как звучи грубо, чак ми стана жал)После си го подреждаме във фризера и имаме месо поне за две седмици.
Можеш ли да обясниш кой е този магазин, че и ние живеем в района?

# 12
  • Мнения: 3 861
Ние пазаруваме винаги от един месарски магазин в Красно село.Месото си личи, че е прясно.Каймата я смилат на место.Много е чистичко.Естествено човек никога не е застрахован, но там поне си личи, че е прясно заклано животинчето(как звучи грубо, чак ми стана жал)После си го подреждаме във фризера и имаме месо поне за две седмици.
Кажи ми за кой магазин говориш, аз живея в Красно село до пазара и все не мога да си харесам магазин за месо.

# 13
  • София
  • Мнения: 625
аз купувам и колбаси и месо и кайма Confused...
а в яслата какво мислите че им дават newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 39 718
Купувам пилешко, свинско месо, кайма. И риба. Гледам да го разваря месото колкото се може повече, защото Дияна се реве "мамо не мога а го сдъвча". Искам да купя заешко, ама ни нам от де.

Общи условия

Активация на акаунт