Моята история приключи трагично.

  • 4 932
  • 24
  •   1
Отговори
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 160
Във вторник, като отидох при д-р Мазнейкова с големи трепети и вълнение дали ще чуе сърдечни тонове бях разкъсана на парчета от новината ,че в плодния сак няма нищо-КУХО ЯЙЦЕ!
Тези които са го изживяли ще ме разберат ,че ако в този момент ти подадат пистолет щях да се гръмна без въобще да се замислям.
В сряда в Тина Киркова потвърдиха диагнозата и ми направиха аборт по спешност.
Кажете ми нещо повече за това кухо яйце- има ли склонност пак да се повтаря,на какво най вече се дължи и въобще каквото се сетите. А аз сега отивам в библиотеката на форумчето да изчета всичко написано там по този въпрос.

# 1
  • Мнения: 7 914
Във вторник, като отидох при д-р Мазнейкова с големи трепети и вълнение дали ще чуе сърдечни тонове бях разкъсана на парчета от новината ,че в плодния сак няма нищо-КУХО ЯЙЦЕ!
Тези които са го изживяли ще ме разберат ,че ако в този момент ти подадат пистолет щях да се гръмна без въобще да се замислям.
В сряда в Тина Киркова потвърдиха диагнозата и ми направиха аборт по спешност.
Кажете ми нещо повече за това кухо яйце- има ли склонност пак да се повтаря,на какво най вече се дължи и въобще каквото се сетите. А аз сега отивам в библиотеката на форумчето да изчета всичко написано там по този въпрос.

 Hug Hug Hug

# 2
  • Мнения: 998
Много съжалявам мила, дръж се! Доколкото знам няма някаква ритмичност, така че не се притеснявай незначи, че другия път ще се повтори.

# 3
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕх мила, много мъчно ми стана! Представям си на теб какво ти е - минавайки по този път съм изпитала същата непреодолима болка и стрес. Поне се утешавай с това, че си имаш едно съкровище, което да те радва, а другото - също няма да закъснее. Това с кухото яйце е често срещано. Не бива да се притесняваш от повторение. Причини бол,  виновни - няма.
   Горе главицата и ако питаш мен изчакай един цикъл да мине и започвайте отново! Успехът няма да закъснее, сигурна съм! Пожелавам ти много, много късмет!!!
  Hug

# 4
  • Мнения: 3 166
Здравей, мила! Съжалявам за случилото се! Прегръщам  те силно! Не се отчайвай, GOLDEN_ROSE ти е казала вече как да постъпиш. Съгласна съм с нея. Доколкото аз съм наясно "кухото яйце" рядко се повтаря. Когато се омъжих направих един аборт - точно "кухо яйце". След това съм забременявала два пъти - едната бременност завърши благополучно /имам син на пет и половина години/, а другата - също не беше с добър край, но причината не беше т.нар "кухо яйце". Така че при мен след първия път не се е случвало пак. Няма да се случи и при теб! Вярвай в това!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 067
Миличка, съжалявам, бъди силна и скоро пак ще си на фронта на бебеправещите!

Прегръщаме те силно!

В коя седмица ти го откриха това?

# 6
  • Мнения: 1 680
Бъди силна, следващата бременност ще е успешна , ще видиш.
И аз го изживях, след първата бременност имах втора ,която се оказа "кухо яйце" иии 6 месеца по- късно направихме малката ми дъщеричка от раз.
Желая ти го от сърце, не се отчайвай.

# 7
Съжалявам за случилото се, мила. Стискай зъби и гледай напред. Знам, че ще е много трудно, но трябва да се съвземеш, за да създадеш след време нов живот- нали това искаш. Желая ти оттук нататък всичко да е наред и да се сдобиеш по-нататък с живо и здраво бебенце. Бъди силна и кураж.  smihesorry

# 8
  • Димитровград
  • Мнения: 23
Кухото яйце (също извeстно като “бременност без ембрион”) се получава, когато оплодената яйцеклетка се прикрепи към стената на матката, но ембрионът не се развива. Има развити клетки, които оформят плоден сак, но вътре няма ембрион.
Кухото яйце се получава често, но вероятността да се повтори е малка. Повечето доктори препоръчват на двойките да изчакат най-малко от 1 до 3 редовни менструални цикъла преди началото на следващите опити за забременяване.
Дано тази информация да те успокои поне малко.
Успех!!

# 9
  • София
  • Мнения: 3 123
съжалявам за случилото се.Аз съм с мисед и знам,какво да загубиш бебче.Стискам палци бързо да се възстановиш и скоро пак да си бременна!
 http://www.zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=viewart … cle&artid=169

# 10
  • Мнения: 3 537
 На моя позната ,нейна позната имаше бебе и беше забременяла отново,а не искаше детето и направи аборт по желание. Докторът и казал,че и без това плодът е кух. След 7 години си роди още едно момиченце.Сега е колкото моето. Сигурна съм че всичко ще е наред следващия път. Wink

# 11
  • Мнения: 558
Марта, ужасно съжалявам!!!!!
Пращам ти целувки и горе главата!!!!!!!!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 098
Марта хиляди прегръдки пращам,ама мноооого топли.Почти всяка една от нас е имала поне една несполучлива бременност.Минали сме и през ужаса,и болката след това неприятно изживяване.Но това ни е направило по-силни по някакъв начин,променило ни е със сигурност,но времето лекува.Предполагам рано са установили проблема.Бъди оптимистично настроена,и много скоро отново ще си сред чакащите мами.Не,че звучи много успокояващо,но всяко зло е за добро,а надявам се и за още по-добро.Мисля ,че близоста и обичта на приятеля или съпругът ти ще ти помогнат страшно много,за по-бързото преодоляване на този болезнен момент.Желая ти успех,и те целувам.  Hug  Hug  Hug

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 87
риск от повторяемост е нищожен но си направи изследвания за токсоплазмоза често това е причината сигурна съм че до половин година ще си пак от очакващите  bouquet

# 14
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 160
Благодаря на всички за успокоителните постинги.
Откриха ми го в 7г.с./понеже някой ме попита/.
Дано следващия път бъде успешен. Казаха ми да изчакам три цикъла и тогава да действаме отново за бебе.

Общи условия

Активация на акаунт