Колко струва нормално раждане в Майчин Дом - Варна

  • 3 578
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 434
Чух няколко много различни версии та затова искам да попитам скоо раждалите майки там! Колко струва нормално раждане в Майчин дом без направление от здравната каса?

# 1
  • Мнения: 434
Ееееее, никой ли не знае!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

# 2
  • Мнения: 5 500
33 20 00
33 11 44
Регистратура.

# 3
  • Мнения: 952
миналата година март месец беше 350 лв ако нямаш ангажиран лекар и родиш при дежурния екип. С лекар става 550лв. Като сложиш и престоя който беше 60лв на ден, епидурална евентуално ако искаш и смятай...За актуална информация най добре се обади на горепосочените тел. АЙде и леко раждане Laughing

# 4
  • Мнения: 5 500
Понеже вчера ходих на консултация и като тръгвах питах на регистратурата, обаче имаше мн хора, телефона непрестанно звънеше и не ми се чакаше за пълен отговор: ако си здравно осигурено 500 лв, ако искаш епидурална още 100 лв, останалото за леглодена се поема от касата, не че се поема, а се приспада, доколкото знам, касата дава за раждане 200 лв, за секциото просто не го чух момичето какво каза.
очакваме да звъннеш и да ни кажеш по-подробна инфорамция  Laughing

# 5
  • в стаята
  • Мнения: 469
А някой може ли да каже колко струва секциото там?

# 6
  • Мнения: 2 631
последно знам за секцио 850 лв през ЗК, а за нормално 600 лв.

# 7
# 8
# 9
  • Варна
  • Мнения: 80
При всички положения със поне 200 лв повече от това което ти кажат на рецепцията или лекар от майчин дом Mr. Green

# 10
  • Мнения: 433
В петък питах и ми казаха-600-нормално,800-секцио по Здравна каса,а иначе всичко ако не е -1200,като в цената е включен престой и медикаменти

# 11
  • Варна
  • Мнения: 634
При всички положения със поне 200 лв повече от това което ти кажат на рецепцията или лекар от майчин дом Mr. Green
Напротив колкото ми казаха,толкова ми и взеха-850 лв.за секцио по ЗК.

# 12
  • Мнения: 2 631
При всички положения със поне 200 лв повече от това което ти кажат на рецепцията или лекар от майчин дом Mr. Green


 Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty
Не е вярно!

# 13
  • Мнения: 138
2005 февруари, аз родих със секцио близнаци и ми взеха 300 лева, въпреки че уговорката бе за 500 лева. просто лекарят ми не взе цялата сума, тъй като ни беше обещал таткото да е до мен докато раждам, а това не му го разрешиха и така.попаднах на коректен лекар!!!упсех и на вас.

# 14
  • Мнения: 5 500
2005 февруари, аз родих със секцио близнаци и ми взеха 300 лева, въпреки че уговорката бе за 500 лева. просто лекарят ми не взе цялата сума, тъй като ни беше обещал таткото да е до мен докато раждам, а това не му го разрешиха и така.попаднах на коректен лекар!!!упсех и на вас.

newsm78 Нещо темата и болницата бъркаш, май!

Общи условия

Активация на акаунт