Кога се разбира истинския цвят на очите на бебo?

  • 1 900
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
На колко месеца се разбира истинския цвят на очите на бебo?

# 1
  • София
  • Мнения: 558
Чувала съм, че ако кърмиш-след като отбиеш и то не веднага. Ама ако не кърмиш-това не знам  newsm78

# 2
  • Мнения: 46 437
Чувала съм, че ако кърмиш-след като отбиеш и то не веднага. Ама ако не кърмиш-това не знам  newsm78

Това е една от градските легенди, няма нищо вярно  Naughty Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 558
Издай тайната, тогава.  Laughing

# 4
всъщност и аз не знам отговора, но по моята щерка мога да кажа следното - тя е на година и 5 месеца, а още й се променят очите. Не знам кога ще спрат. От една година не кърмя (т.е. от нейните 5 месеца).
Бяха тъмно сини - сиви, после малко изсветляха към сиво, после се появи някакъв кафеникъв (по - точно кафеникакъв) оттенък и определено сегашния й цвят на очите не мога да назова

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 688
аз знам със сигурност, че докато кърмиш - цвета на очите е различен от окончателния
а кога се разбира... тайна-майна

сигурно е строго индивидуално

виж при косите напр. ...

# 6
  • Мнения: 353
това с очите наистина ми е много интересно, за сега цялата рода залага какъв цвят ще са очите на беба. а на мен всичко това ми е адски смешно - и аз и мъж ми сме с кафеви очи и не очаквам дребната да е със сини  Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 39 718
Дияна се роди с лилави очи. След около 2-3 седмици станаха сини. Миналото лято определено започнаха да зеленеят.
На брат ми му се промениха в пубера.

# 8
  • Мнения: 3 537
Бяха му сиви очите като се роди и след 7-8 месеца започнаха да зеленеят.
А аз пък съм била със сини очи и на 2 годинки са ми станали зелени Peace

# 9
  • Мнения: 168
Аз си мисля, че кафявият цвят се оформя по-рано и съвсем категорично. При светли очи, особено пъстри или зелени, има вариации в цветовете на очичките дълго време.

# 10
  • Мнения: 1 410
Ами при дъщеря ми в петия месец вече ясно бяха изразени като кафяви.

# 11
  • Мнения: 46 437
Издай тайната, тогава.  Laughing

Няма тайна и на 3 г. пак могат да се променят.

# 12
  • Мнения: 2 353
  Ние с тати сме с кафяви, но колкото и да ми е чудно малката е със сини. Напоследък на моменти зеленеят (в момента е на 3г.). Предполагам, че с времето ще станат зелени, после пъстри и накрая кафяви (примерно в пубертета). Някак не са светлосини, каквито са на хората, които остават със сини очи.
  Абе май до приключването на пубертета се очакват всякакви изненади. Shocked

# 13
  • София
  • Мнения: 39 718
Издай тайната, тогава.  Laughing
Няма тайна и на 3 г. пак могат да се променят.
Да, Дияна е жив пример за това. Цвета на очите й претърпя голяма градация. Кърмих 5 месеца. Дияна със сини очи беше до края на 3г възраст, началото на 4тата.

# 14
  • Мнения: 10 758
Аз си мисля, че кафявият цвят се оформя по-рано и съвсем категорично. При светли очи, особено пъстри или зелени, има вариации в цветовете на очичките дълго време.
Е това и аз го знам.
На дъщеря ми са кафяви и от 3-4 месец са си такива.До сега не са се променили.
На сина постоянно се менят - ту зелени, ту пъстри.

Общи условия

Активация на акаунт