КОЙ Е ПО-ДОБРИЯ ГОТВАЧ ВКЪЩИ.

  • 5 049
  • 96
  •   1
Отговори
   След като забелязах, няколко странни запитвания относно готварството и то предимно от женския пол, Ви предоставям възможност да си признаете:   
   Дали Ви се налага да търсите думата "Готвя" в тълковния речник и след като сготвите нещо, след вас чисти ПОЖАРНАТА и Ви дават по НОВИНИТЕ  #Onfire
или просто вие сте създателя на повечето готварски книги,   newsm20
 а Ути Ви е пръв приател.... chef

"Аз ако остана сам ...   гладен няма да умра... че и жена ми покрай мене!  newsm64

 #2gunfire GOROMINATOR   #Sniper

# 1
  • Мнения: 46 437
Мъжът ми е по-добрия, той готви вкъщи  Peace

# 2
  • Мнения: 7 837
Няма по-добър, готвачът вкъщи е един. И това не съм аз  Wink

# 3
МОЛЯ
Пишете ако искате и весели случки с вашето готварство.

Аз например последно забравих олиото на тигана и то пламна. Едва го загасих и само дето го загасих, опуших цялата къща и после хвърлих тигана, защото за нищо не ставаше.
Иначе съм си кулинар и мога да готвя доста неща.

 #2gunfire GOROMINATOR  #Sniper

# 4
  • Мнения: 3 537
В къщи само аз готвя,защото моят мъж не може. SadГотвя от 16 годишна възраст и не си спомням много гафове, но се сещам,че понякога слагах сол по два пъти на манджата ,защото все забравях дали съм сложила,а  не обичах да я кусвам. И после естествено не ставаше за ядене и отивах да купя нещо готово. Laughing

# 5
  • Мнения: 46 437
Мисля, че имаше такава тема за веселите случки в Готварския  Simple Smile
Аз имам един опит от миналата седмица с крем карамел  Joy набърках всичко, което пишеше в една купа и сложих захарта в съд да се топи в микровълновата, след 20 мин. все още не беше мръднала, беше станала направо на камък  Joy извадих, гледах, чудих се и накрая се сетих да погледна в шкафа  Shocked вместо захар, бях сложила сол  Joy така си замина и сместа с яйцата и млякото  Blush
Ходих до магазина и взех нови продукти, защото си бях навила на пръста, че ще ядем вечерта крем карамел  Crossing Arms направих всичко както трябва тоя път, но пък включих фурната на МАХ  Joy и като започна да ври онова чудо, карамела изскочи от горе  Joy както и да е, в крайна сметка стана вкусен, нищо, че на външен вид приличаше на бъркано за прасета  Mr. Green
А веднъж щях да правя течен шоколад по рецепта на майка ми, уж сложиш всичко, а това чудо стоеше едно такова сухо на буци  Shocked звъня на майка ми и обяснявам, че рецептата й не е в ред, а тя ме пита колко вода съм сложила  Joy аз викам- ми николко  newsm78 Laughing

# 6
  • Мнения: 5 391
Аз готвя предимно, но когато и той реши нещо да направи става вкусно Peace

# 7
  • Мнения: 388
В къщи готвя само аз.За 13г.не съм яла нещо сготвенно от мъжа ми,но кой знае,може да се случи някой път и да се окаже по-добрия. Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 17 142
И двамата готвим, но на пастата всепризнат майстор е той   chef

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз съм готвачът.
Когато купихме микровълновата ни подариха и книжка с рецепти. Еййй, като нае моят скъп, мислех, че ще изготви всичките буламачи, които ги пишеше там.  Sick Охладих му мераците, май завинаги...

# 10
  • Мнения: 1 636
На знам как е при другите,но аз знам,че гената в къщи готви.Женена сам в Германия и тук не е винаги така.За щастие си намерих мъж,които готви по-добре от майка ми и всички други.Ути може да му е само ученик мисля.Всички познати казват,че ако отворим ресторант сте печелим много.Е,няма да казвам,че след него ми трябват 1-2 часа,докато изчистя кухнята,но въпреки всичко се гордея с него.Това му е като хоби.Синът ни преди 2 месеца ме пита"тати довечера като не е в къщи какво сте ядем?"Радвам се,че поне 1 от нас може да готви и то така добре.Съжалявам за грешките

# 11
Е,няма да казвам,че след него ми трябват 1-2 часа,докато изчистя кухнята,но въпреки всичко се гордея с него....

Един съвет от мен.. Първото нещо, което научих преди да се науча да готвя е да си мия поразиите.
 Embarassed
Да си кажем честно и жените ви цапат като готвят ама не си личи защото после си мият. Така, че като измиете 1 тиган 2 тенджери и няколко купи и чинии, ще получите похвала дори да не се е получило чак толкова...
Жените обичат чистотата и това ще е във ваш +

 #2gunfire GOROMINATOR  #Sniper

# 12
  • Мнения: 1 210
Ами признавам си без бой. Моят мъж е по-добрият готвач вкъщи (е още го няма по десертите, ама има време и това да научи).

Толкова е добър, че го записах за участие в "Бързо, лесно, вкусно" на Ути. Спечели човека. Аз бях там клакьорка и жури. Но добро ми е момчето - спечели с 3:0 срещу другия готвач. Ако сте гледали на 8-ми март предаването - победителите бяхме ние. http://petyrcho.atspace.com/Others/Toshko_Uti.jpg


Напоследък тренира и с месене - извъртя такъв хубав тутманик, че ..... - ама пак добре че бях аз да го светна какво е "втасване" и как се прави. http://petyrcho.atspace.com/Others/tutmanik.jpg
Сега познайте кой ще меси козунаците  Joy

Последна редакция: пн, 27 мар 2006, 22:32 от Anichka

# 13
  • Мнения: 3 537
Определено аз съм по -добра от него bowuu  chef Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз, нещо повече - единственият! За мъжа ми добре сготвеното ядене е яденето на въглен, всичко друго е алангле. Поради тази причина го държа настрана от кухнята.

Общи условия

Активация на акаунт