Суетен ли е, що ли?

  • 474
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 381
Всичките ми приятели все ми казват, че к'вито сме суетни с мъжа ми и детенце ще е така като порастне. Е лошо нЕма, обаче от 1 седмица непрекъснато ми казва к'кво иска. По скоро е какво не иска, та дори уточнява " Това не е убаво", "Това боца" , "Това дебело"...... Ей са не иска да сложи дънкова шапка с козирка, ама му свети слънцето и иска с една зимна да ходи.  Надявах се поне към 5 годинки като стане така да прави, дано е временно, че да не се окажем лятото с термо дънки........

# 1
  • Мнения: 3 405
Така му харесва на човека Grinning
Като усети жегата от дебелата шапка сам ще поиска другата. Grinning

# 2
  • Мнения: 463
Оформя си собствен стил човека, ти защо искаш да му чупиш хатъра?! Майтап!
Просто се опитва да налага собствено мнение и това няма нищо общо със суетата. Мисля, че в конкретната ситуация трябва да се съобразяваш с желанието му, а като излезете на вън да му посочваш другите деца с какви шапки/тънки, защото е топло/ са или каквото там не е подходящо, така че следващия път вярното решение да излезе от него, а не наложено от теб.
Мотивация му е майката.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 745
Ами Дияна е същата. От малка има определени изисквания за дрехите си. В магазин не дава да пробвам, не й харесвало, но после вкъщи се хвали на баща си. Когато искам да й купя нещо, оставям я сама да си го избере. Е, разбира се налагам и собственото си мнение когато нещо ама хич не ми харесва.

# 4
  • Мнения: 1 526
Точно за това сутрин вадя по 2 примерни комлекта дрехи. Така имат право на избор и са доволни( но не им давам да избират направо от гардероба, за да не изберат нещо не подходящо) А после с каката  като почнем с плитките и фибичките..... ooooh! ама казано честно и на мен ми е кеф

# 5
  • Мнения: 1 381
ще се радвам да си изгради собствен стил, но поне малко да зачака. Аз си спомням че все разпитвах майка ми за цветовете кой с кой си отива. Коя материя каква е и тн- е разбира се бях голяма.

И ние стигнахме до извода,че е добре да му приготвим поне 2 -ва варианта за избор. Но все още нямам успех с шапката с козирка, поне успях да го убеда че с другата е топла.

А сега се сещам за една моя приятелка, чиито дъщери само се обличаха. така често едната ходеше с 2 чифта гащи или пък 2 потника, или най редовно си обуваше старите дънки,  които и бяха малки и ходеше откопчана и и падаха.

Общи условия

Активация на акаунт