Може да се отслабне само с...

  • 2 414
  • 30
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 301
Може да се отслабне само с фитнес и една яка диета. По-скоро почти да не се яде. Може за стимул да се купи и някое хапченце от аптеката. Всичко друго е измама. Не знам какво мислите вие но аз започнах вече. Второто си дете родих на 85 кг.  Ще видя до къде ще я докарам сега!!!

# 1
  • Мнения: 46 508
Може и с яка диета, без фитнес, на който както му е удобно  Simple Smile
Успех!

# 2
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
За фитнеса съм много съгласна, но за яката диета  no, най-важното е правилен хранителен режим.  Не можеш цял живот да си на диета, нито пък да ходиш на фитнес постоянно. И нали знаете, колкото по-бавно, толкова по-славно!!!

# 3
  • Мнения: 18 542
Може и с яка диета, без фитнес, на който както му е удобно  Simple Smile
Успех!
Мхм. Неядене му е маъката. Фитнеса е за стягане.  Peace

# 4
  • Мнения: 217
По малко хапване,премахване на вредните храни ,спорт задължително.За химиите не съм съгласна NaughtyНанасят страхотна вреда на организма.И мнооого положителни емоции Peace

# 5
  • Мнения: 1 493
Фитнес, плуване, колело, разходки и по-малко храна ! Противник съм на хапчетата !

# 6
  • Мнения: 3 537
Може,може,аз така свалих за по-малко от година 20кг.....упоритост,воля и търпения и никакви сладки изкушения.....аз например не съм от тези които лесно се изкушават от разни сладкиши и тем подобни и успях благополучно.Сега си поддържам тегло 48 кг плюс-минус 1-2 кг ,като спозвам лунната диета,ям си нормално.
Но пък си е и до структура....това е отделен въпрос....

# 7
  • Мнения: 249
Аз качвам много бързо килограми.С двете си бременности качих по 25кг. и си мислех, че никога няма да ги сваля.Реших да правя упражнения,но на 3-4 ден се отказвах.Затова си помислих да намаля храната.Не успях-ядеше ми се.Тогава спрях да ям хляб.Все още ям всичко/дори сладко/, но без хляб.Сега съм 52кг., а преди 2г. бях стигнала 49кг.-без никакви упражнения и диети.

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
"Яката диета" върви ръка за ръка с йо-йо ефекта. За това по-добре да не е толкова яка и отслабването да е бавно, но трайно. Ограниченията на калоричните храни вършат работа. А на интензивните тренировки хубавот им е (освен, че горят мазнините), че подтискат апетита Peace

# 9
  • Мнения: 1 558
Ама то диетата си значи просто режим на хранене. Това, че някои са на драстични такива е друга тема за разговор. Истината е, че никой не иска да сваля 10 килограма примерно половин година, ама пък това е трайния вариант и здравословния вариант.
За мен изпитаната формула за отслабване е  - фитнес + забравяне на безалкохолно, сладко и тестено. Основната храна и беше печено месо, яйца, сирене, мляко и салати.

# 10
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Супер против " яките диети" съм! Naughty
Обикновено "ЙО-ЙО" ефекта е гарантиран!
Важното е да се отслабва бавно, но за сметка на това пък трайно Laughing Хранителен режим, никакъв бял хляб и газирани напитки, ограничаване на пърженото, повече течности, фрешове, зелен чай.
И много спорт. Hug

# 11
# 12
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Може и с яка диета, без фитнес, на който както му е удобно  Simple Smile
Успех!
newsm10 newsm10 newsm10

# 13
  • Мнения: 11 540
Ама то диетата си значи просто режим на хранене. Това, че някои са на драстични такива е друга тема за разговор. Истината е, че никой не иска да сваля 10 килограма примерно половин година, ама пък това е трайния вариант и здравословния вариант.
За мен изпитаната формула за отслабване е  - фитнес + забравяне на безалкохолно, сладко и тестено. Основната храна и беше печено месо, яйца, сирене, мляко и салати.
Да-а-а-а много си права newsm10.....ама как да го забравя туй пусто сладко. rotfImbo

# 14
  • Мнения: 6 155
Всичко е много индивидуално - на един му помага фитнеса, на друг диета, на трети - и нищо да не прави пак отслабва, така че...ген Wink

Общи условия

Активация на акаунт