Свестен гащеризон за 3 год.

  • 615
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 847
Момичета, да сте зървали някъде хубави гащеризони с дълъг крачол като за 3 годишни? Стела ми е една такава пухкава и всички дънки, джинси и панталони, които съм й накупила с размер 3Т (за три години) едва й ги закопчавам на коремчето, да не говорим как я прескрипват като клекне. По тази причина бавачката си е наумила да й облича само и единствено един гащеризон, и не успявам да се преборя за някакво разнообразие.
Така че ми се иска да й взема още удобни дрехи за игра - гащеризон, някакви анцузи.. Къде да тичкам да ги търся  newsm78

Лек ден!

# 1
  • Мнения: 901
Моя син има от ТСМ гащеризон готин дълъг дънков  Simple Smile за 12 лв
и дъшерята има съшо такъв. Те са на ръст като размер, а  не  по години .

# 2
  • София
  • Мнения: 847
Благодаря, добра идея. Ще видя къде ще открия ТСМ с детски неща...

  bouquet

# 3
  • Мнения: 55
В ж.к. Лагера, на ул. Хайдушка поляна/Баба Илийца/ има едно детско магазинче, където карат останали неща, които шият на ишлеме за известни марки - Зара, Кет, Бенетон, Н§М и др. Цените са прилични, а нещата които съм вземала са готини и интересни. А освен това има и дрешки и за майките Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 847
В ж.к. Лагера, на ул. Хайдушка поляна/Баба Илийца/ има едно детско магазинче, където карат останали неща, които шият на ишлеме за известни марки - Зара, Кет, Бенетон, Н§М и др. Цените са прилични, а нещата които съм вземала са готини и интересни. А освен това има и дрешки и за майките Wink

Ей, супер - дай малко повече подробности къде се намира - познавам квартала.

# 5
  • Мнения: 424
Да се намеся , големият ми син е малко едричък и установих, че HM дрехите са много удобни за пухкави деца. Дано да намериш аз дебна ишлеметата и от чужбина Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 55
В ж.к. Лагера, на ул. Хайдушка поляна/Баба Илийца/ има едно детско магазинче, където карат останали неща, които шият на ишлеме за известни марки - Зара, Кет, Бенетон, Н§М и др. Цените са прилични, а нещата които съм вземала са готини и интересни. А освен това има и дрешки и за майките Wink

Ей, супер - дай малко повече подробности къде се намира - познавам квартала.
Ами то е всъщност като вървиш по ул. Баба Илийца в посока ул. Житница (Овча купел), след пресечката й с ул. Балчик и преди пресечката с ул. Хризантема. Значи там има на ъгъла един строеж - къща, а след него - от лявата ти страна, следват магазинчета - аптека, хран. стоки, и др. и там някъде е магазинчето -има табела Кидс (нещо не ще да ми превключи на латиница  Embarassed). Мисля че ще го намериш лесно, но отварят по-късничко, май след 10 часа. Зареждат всяка седмица - но забравих точно кой ден, може би понеделник или вторник

# 7
  • Мнения: 55
Да се намеся , големият ми син е малко едричък и установих, че HM дрехите са много удобни за пухкави деца. Дано да намериш аз дебна ишлеметата и от чужбина Rolling Eyes
Да наистина на Н§М са с по-голяма номерация. Ако имаш възможност провери в това магазинче - преди 2 седмици ми предлагаха блузки, шити за фирмата

# 8
  • София
  • Мнения: 847
Да се намеся , големият ми син е малко едричък и установих, че HM дрехите са много удобни за пухкави деца. Дано да намериш аз дебна ишлеметата и от чужбина Rolling Eyes

Да бе, какви са тия дрехи - поръчах й от Щатите OldNavy i Gap, панталончета за 3 г. и не й стават, а не е чак толкова едра. Просто моделите са им някакви тесни в бедрата, разширяват се надолу - абе за игра не стават и това е. И аз дебна ишлеметата, ама като са все блузки и трикотаж - панталони много рядко се намират. В събота ще мръдна и до "марковите" магазини да видя какво има.

Мерси!

Gugl благодаря ти е на теб! Ще се опитам още тази седмица да отскоча!

# 9
  • Мнения: 1 756
ТЯ КОЛКО СМ Е НА ВИСО4ИНА
НЕ СТАВА ЛИ С НЕЩА НА ЛАСТИК newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 847
ТЯ КОЛКО СМ Е НА ВИСО4ИНА
НЕ СТАВА ЛИ С НЕЩА НА ЛАСТИК newsm78

Ами към 98 см е. Да, стават на ластик, имаме разни анцузи, но все пак ми се искат по-хубави панталончета, дънки, джинси, а нали ви казвам, че три-четири чифта за 3 г. от Щатите така ми отлежават, защото са й неудобни. Нищо чудно да ги пусна в другия форум скоро  Rolling Eyes

# 11

Общи условия

Активация на акаунт