Блъска си главата

  • 947
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 252
Здравейте мамамчета! искам да споделя с вас какви ги върши дъщшеря ми и да ми кажете вашите правят ли така. От 10 дена някъде моята щерка като седне някъде (независимо къде в леглото,на стол, на столчето за хранене или на земята) започва да си блъска главата било то в облегалката на стола или в таблата на леглото или пък в стената.Стои си седнала и си блъска главата отзад - как ли не се мъчих да я спра - карах се, местя я, подлагам и разн инеща зад главата но нищо не помага. явно и доставя някакво мазохистично удоволствие и и прави страхотен кеф.Аз обаче мнвого се притеснявам като я видя така - кажете вашите правят ли така, дали е нещо временно или да търся лекарска намеса. Помагайте че се побърквам вече Mr. Green

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Временно е и мойта от време на време има такива изблици

# 2
  • Мнения: 1 059
Временно е и мойта от време на време има такива изблици
И ние сме така. Мислех че сме го минали този период но пак се почна

# 3
  • Мнения: 1 446
На периоди. Нормално е.

# 4
  • Мнения: 3 069
За твое спокойствие е най-добре да се консултираш с педиатъра си.

# 5
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
И моя син си блъска главата в таблата на кошарата като козле и се залива от смях. Предполагам, че е достатъчно леко, за да не го боли. Пробва се да се блъска и като ми е сърдит(артистично изпълнение), но ако не улучи меко място спира веднага.

# 6
  • Мнения: 1 849
Моят син го прави това и в третата си година-тръска се на фотьола или дивана и си удря главата отзад. Това му е любимото занимание в 90% от случаите така заспива, седнал и аз после го местя. Не мисля, че се израства всяко си индивидуално. При наши познати момичето им е в 6 клас и продължава да го прави. Явно им харесва. Ако ги боли няма да го правят.

# 7
  • Мнения: 10 758
Щерката като беше малка го правеше тоя номер.Сега и брат й върви по нейните стъпки.Като му кажа да не го прави, той прави точно обратното.И колкото съм по-настоятелна да спре, толкова по - силно почва да се удря.

# 8
  • Мнения: 2 657
И моят дивак си блъска главата на всякаде Mr. GreenОсобено,ако нещо не му изнася #Crazyелате ни вище Shockedтръшка се на земята и запо4ва да си я бие от пода #Crazy

# 9
  • Мнения: 967
И моят син го правеше до скоро. Не съм се притеснявала, защото си спомням брат ми като беше малък, че правеше същото, а съм виждала и други дечица. Явно всички го правят  Wink

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Моят племенник си блъскаше главата до 4 годинки.

# 11
  • Мнения: 2 040
И моята отвреме навреме така се забавлява, но я бие в дивана с тила, а не с челото ... все едно се люлее, но само главата ...  Laughing
Няма място за притеснение, но го сподели с педиатъра ви, зависи до каква степен се удря и колко често ... а това ти си знаеш ..
За да се успокоиш най- добре се консултирай със специалист ...  Peace

# 12
  • Мнения: 382
И  нашият Иван го прави,с повод и без повод.Най-често,когато му се скарам за нещо или не му дадем нещо Sick Мен ме посъветваха,че  карането в случая не помага.Трябва веднага да се опиташ да му отвлечеш вниманието с нещо.И коментари от рода на 'Аууу,защо правиш така,не недей или от сорта,също са противопоказни,ако може така да се каже.Видиш ли ,че започва трябва веднага да направиш нещо или кажеш,което ще го накара да спре.При мен последните два пъти имаше ефект като му казах.Виж,виж какъв крокодил има отвън Mr. Green просто това ми дойде в акъла Sick Не че той разбра за какво става въпрос,но спря да се блъска Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт