Не иска да яде, само зяпа

  • 325
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 181
Момичета, помагайте моля ви се Confused
От около седмица Алекс като го взема да го кърмя хапва малко и когато не му се спи започва да зяпа наоколо, тапетите му са с мечета и много ги обича. Разбирам, че расте детето и му е интересно, затова го оставям да погледа и мен ме гледа и си говорим и след това се дохранваме. Вярно отива по един час, ама какво да го правя. Hug
Обаче днес сутринта се събуждам от мляскане, той си смуче палеца напоследък като е гладен.
Взех да го храня, цокна 2 пъти точно колкото да тръгне млякото и започна да си зяпа тапетите, опитах се да го накарам да яде, почва да реве така. Както се досещате млякото шурти, той мокър, аз мокра и недоспала, направо се вбесих.  #Cussing outСъс свободната си ръка му вдигнах одеалцето като параван да не може да вижда тапетите, той взе да се чуди, хапна малко пак се дзвери на одеялото и взе да ми се кара явно. Та и това нямаше успех, пак не успях да го накарам да яде, а като го оставя сам в леглото почва пак да смуче палеца, защото е гладен Sick
Просто не знам какво да го правя, взимах го на 2,3 пъти и криво ляво може да се каже че е ял. Ама сещайте се че това стана от 8.30 до 10.00 #Crazy
И след малко като огладнее пак просто не знам какво ще го правя.
В такива моменти просто ми идва да се откажа от кърменето #2gunfire
Ама като знам, че е най-добре за детенце сърце не ми дава и въобще извинявайте за дългия постинг ама изпушвам от време на време  Whistling

# 1
# 2
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Ха, стигнал е до фазата, в която открива околния свят! Не се ядосвай, прочети наистина дадената по-горе тема и се въоръжи с търпение. Май всички сме минали през това  Mr. Green ...не гледай на кърменето като на състезание с часовника, а на възможност да си отпочинеш гушкайки детенцето си.

# 3
  • Мнения: 4 181
Леле момичета, успокоихте ме че не съм само аз, ама честно казано не виждам разрешение на проблема Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт