Сега пък ечемик

  • 449
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 983
От снощи Вики е с подут клепач, днес вече се оформя и връхче, но още не се е показало, сутринта баща й я водил при педрото, тя казала капки тобрадекс, обаче пък имаме близка приятелка, която е очна доцентка, та й звънях на нея, и тя ме посъветва само топли сухи компреси, да, ама Вики не дава, сега заспа и я натърках със златен пръстен, дано й подейства, кажете и други лекове, сега се чудя защо не послушах педрото, въпреки че очната ни е много близка и й имам пълно доверие, обаче с тия компреси не става и това е
дали може да мине от само себе си
всякаква информация ще ми е от полза
  bouquet

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Това със златен пръстен са пълни глупости. Предполагам, че очната Доцентка ти го е казала вече.
Ако ечемикът не е от замърсяване (в смисъл, ако си сигурна, че не е от замърсяване) заведи детето при Очната Доцентка, защото (не искам да те плаша), но ние точно след ечемик сложихме очила.
Ако ечемикът не е от замърсяване, той се получава от от напрягане, свиване на очичките, взиране, което ти може и да не забелязваш.
Ечемиците не са нещо за подценяване.
До момента правен ли е на детето профилактичен офталмологичен преглед?

# 2
  • Мнения: 7 640
хубаво, че не си дала Тобрадекс-а! Тия джипита не се научиха, че кортизонови капки ей-така по телефона не се дават, ей!

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
хубаво, че не си дала Тобрадекс-а! Тия джипита не се научиха, че кортизонови капки ей-така по телефона не се дават, ей!

не, не е дала по телефона, но все пак е Джи Пи, не е специалист.

# 4
  • Мнения: 7 640
хубаво, че не си дала Тобрадекс-а! Тия джипита не се научиха, че кортизонови капки ей-така по телефона не се дават, ей!

не, не е дала по телефона, но все пак е Джи Пи, не е специалист.
сори, недовидяла съм doh, ама пак не е права Naughty

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
хубаво, че не си дала Тобрадекс-а! Тия джипита не се научиха, че кортизонови капки ей-така по телефона не се дават, ей!

не, не е дала по телефона, но все пак е Джи Пи, не е специалист.
сори, недовидяла съм doh, ама пак не е права Naughty

да, не е права разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт