Swiss ball - фитнес топка

  • 1 327
  • 8
  •   1
Отговори
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Момичета /и момчета Wink/ знаете ли от къде може да се купи тази топка и колко струва newsm78

# 1
  • Мнения: 663
В Метро-18лв., във фитнес магазини ок.25лв., заради надценката. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 614
А как се ползва това чудо???  smile3506 Аз ходя на фитнес, но там няма такова нещо.

# 3
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ейййййййй верно ли/как пък не съм се сетила newsm78 ........мерси много  Hug Hug

# 4
# 5
  • Мнения: 663
Ето още-http://store3.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/Core%20Secrets%20Ball%20Workouts/

# 6
  • Мнения: 2 952
А как се ползва това чудо???  smile3506 Аз ходя на фитнес, но там няма такова нещо.
ако ходиш на фитнес , не ти трябва топка ...бравос на теб !!! Peace newsm10 само така!

# 7
  • Мнения: 1 269
А как се ползва това чудо???  smile3506 Аз ходя на фитнес, но там няма такова нещо.
ако ходиш на фитнес , не ти трябва топка ...бравос на теб !!! Peace newsm10 само така!
Не съм съгласна съвсем! Тази топка винаги трябва! Дори в момента съм си сложила краката върху нея, докато пиша на компютъра. След уморителният ден, най-доброто средство да си наместя кокалите е да си опъна гърба върху нея и т.н. Всеки, който си купи топка ще я оцени! сигурна съм! А детето по цял ден подскача върху нея, особено след рекламата на Фанта Crazy

# 8
  • Мнения: 2 952
Искам да кажа,че фитнеса е  хиляди пъти по-ефективен от  една топка , пък ако я имаш е  само плюс ... Simple Smile Wink

Общи условия

Активация на акаунт