Добър педиатър в центъра

  • 907
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 733
Здравейте, момичета! Моля ви, ако някой знае добър педиатър в района около паметника "Левски" да сподели! Предпочитам да стане личен лекар на бебето и да прави домашни посещения... Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 733
Ох, май не си пуснах темичката на правилното място. Отивам в здравния справочник Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 228
Аз вчера уж ти отговорих в темата, пък сега не си виждам отговора.  newsm78 Както и да е.
Нашият педиатър е в 17-та поликлиника - от другата страна на парка е, мисля, че ти е близо. Казва се д-р Бойка Иванова. Много отзивчива, мила и загрижена. Страхотен подход към децата. Много добър специалист. Проблемът при нея е, че много се чака, но за посещенията няма проблем.

# 3
  • Мнения: 182
Да и аз ще ти препоръчам от 17-та поликлиника, он нашата е др.Караколева. Изпитан педиатър от мен, брат ми и почти всички деца на приятели. Невероятен диагностик и професионалист.
С две ръце за нея

# 4
  • Мнения: 1 733
Много ви благодаря, момичета! Още другата седмица ще проверя и при двете и ще реша коя да избера!  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 9 826
Въпреки че се преместихме да живеем в Люлин,си запазихме педиатъра от 17ДКЦ-д-рХаджидимитров.Страшно съм доволна,дори два пъти е идвал в Люлин на домашни посещения.

# 6
  • Мнения: 182
Въпреки че се преместихме да живеем в Люлин,си запазихме педиатъра от 17ДКЦ-д-рХаджидимитров.Страшно съм доволна,дори два пъти е идвал в Люлин на домашни посещения.
Ние също сме в Люлин, но педиатъра е длъжен да прави домашни посещения при нужда!!!

# 7
  • София
  • Мнения: 9 826
janaj,спор няма ,че е длъжен,но поразпитай насам-натам колко лекари правят домашни посещения.Скоро имаше такава тема.Просто сме попаднали на съвестни лекари.

# 8
  • Мнения: 182
Явно не мога да си представя, че педиатъра ми ще откаже домашно посещение, та това им е работата по дяволите. Егати лекарите са някой тогава, давали са клетва ... Embarassed #Cussing out

# 9
  • Мнения: 1 733
Момичета, аз затова пуснах тази темичка. Всички лекари, които питах казаха, че не правят домашни посещения. Затова реших да попитам тук.

# 10
  • Мнения: 182
Момичета, аз затова пуснах тази темичка. Всички лекари, които питах казаха, че не правят домашни посещения. Затова реших да попитам тук.
Нашата докторка въпреки, че живее в Младост, всеки път тича пеша до нас при нужда (ние сме в Люлин)

# 11
  • Мнения: 1 520
Да и аз ще ти препоръчам от 17-та поликлиника, он нашата е др.Караколева. Изпитан педиатър от мен, брат ми и почти всички деца на приятели. Невероятен диагностик и професионалист.
С две ръце за нея

В същата ситуация сме и ние.  Така да кажа тя си ни е семейния лекар.  Grinning
Напълно за написаното по-горе.

П.П. От 17-та поликлиника съм чула лоши отзиви само за д-р Коцева. Та нейния кабинет го подмини. Wink

# 12
  • Мнения: 684
Ние също сме в тази поликлиника пеи Д-р Колева много съм доволна!
Само за инфо, д-р Бойка Иванова се занимава е и  хомеопат.Пиша го за да не се учудваш ако се запишете при нея че изписва такива лекарства за малчовците.
Тя ни е преглеждала когато е била дежурна и от там го знам!

# 13
  • Мнения: 5 228
Ние също сме в тази поликлиника пеи Д-р Колева много съм доволна!
Само за инфо, д-р Бойка Иванова се занимава е и  хомеопат.Пиша го за да не се учудваш ако се запишете при нея че изписва такива лекарства за малчовците.
Тя ни е преглеждала когато е била дежурна и от там го знам!

Не е хомеопат, но предпочита когато е възможно да предписва холеопатични средства - не става въпрос за класическа  хомеопатия, а за боаронските продукти.

# 14
  • Мнения: 684
Ние също сме в тази поликлиника пеи Д-р Колева много съм доволна!
Само за инфо, д-р Бойка Иванова се занимава е и  хомеопат.Пиша го за да не се учудваш ако се запишете при нея че изписва такива лекарства за малчовците.
Тя ни е преглеждала когато е била дежурна и от там го знам!

Не е хомеопат, но предпочита когато е възможно да предписва холеопатични средства - не става въпрос за класическа  хомеопатия, а за боаронските продукти.
Да може би е така, аз не съм много запозната, но ми направи впечатление че ни изписа само хомеопатични лекарства.Споменах го само като инфо-аз нямам нищо против хомеопатията когато може да се мине само с това newsm10

Общи условия

Активация на акаунт