ИМА ЛИ МАГАЗИНИ НА H&M СОФИЯ?

  • 7 349
  • 57
  •   1
Отговори
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Всеки път като ходя в чужбина и си купувам страхотни дрехи от магазините на H&M и все се тръшкам , че в България нямат магазин. Скоро някоя беше  споменала, че имат и тук, но аз не съм виждала /или не съм обръщала внимание/. Помагайте с адреси, плс!

# 1
  • Мнения: 1 417
Няма! Дочух, че май ще има в новия Mall на Стамболийски Simple Smile

# 2
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Значи грешно съм разбрала  ooooh! Сега само ще се надявам да направят ПОНЕ един такъв магазин! Мерси за инфото!

# 3
  • Мнения: 2 274
Ееее,  най-после!
Пращали са ми детски дрехи от чужбина  с тази марка - невероятно качество  (8 години не са мръднали) и винаги са много красиви.

# 4
  • Мнения: 1 180
Дрехите им са невероятни! На големия ми син съм купувала от Виена страхотни неща, а и съвсем не бяха скъпи. Сега и малкия ги износи, дано да отворят и тук магазин, ама да не ги"побългарят", че.....

# 5
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Имат страхотно разнообразие на модели, цветове.........супер са. Качеството е доста добро.....само остава да отворят магазини и у нас. Дай Боже да е скоро!

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
супер е магазина,чакам да го отворят и тук:-))))

# 7
Аз знам, че имат цех в България и шият тук на ишлеме, дори съм си купувала от техен магазин в Холандия блуза на която пише, че  е ушита в БГ, но за жалост нямат магазин тук. Дано това, че част от производството им е тук ги накара да отворят магазин и в нашата държава. Аз също съм много доволна от дрехите им.

# 8
  • Мнения: 58
Дайте сайт,моля!Искам да видя за какво става въпрос!

# 9
# 10
  • Мнения: 6 390
http://www.hm.com/
Да супер са, качествени за ниски цени  Wink идеална комбинация Grinning

И аз знам че в новия МАЛ на Стамболийски ще го има  Wink

# 11
  • Мнения: 258
Аз знам, че имат цех в България и шият тук на ишлеме, дори съм си купувала от техен магазин в Холандия блуза на която пише, че  е ушита в БГ, но за жалост нямат магазин тук. Дано това, че част от производството им е тук ги накара да отворят магазин и в нашата държава. Аз също съм много доволна от дрехите им.
В България ги шият и по-точно в Плевен, във фабриката на "Яна".
А кога ще отварят MALL-а?

# 12
  • Мнения: 58
БЛАГОДАРЯ!Много сте мили...и бързи smile3525

# 13
  • Мнения: 1 517
Аз знам, че имат цех в България и шият тук на ишлеме, дори съм си купувала от техен магазин в Холандия блуза на която пише, че  е ушита в БГ, но за жалост нямат магазин тук. Дано това, че част от производството им е тук ги накара да отворят магазин и в нашата държава. Аз също съм много доволна от дрехите им.
В България ги шият и по-точно в Плевен, във фабриката на "Яна".
А кога ще отварят MALL-а?
март-април 2007

# 14
  • Мнения: 1 558
И аз много ги харесвам, скоро даже унищожих без да искам един панталон. Радвам се, че ще ги има и в България!

Общи условия

Активация на акаунт