docent tomova

  • 1 155
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 678
Zapisana sam za 17 april v GSV-to na 3D videozon i se 4udex dali ima nqkakvi dobri ili otricatelni otzivi za neq.Dali 6te mi prepora4ate drugo mqsto(Pravitelstvenata ili pak Femina ili...)DAli naistina videozona e 3D ili taka si go nari4at samo.Predvaritelno blagodarq Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 1 750
Преди няколко седмици бях при доц. Томова и останах доволна. Прегледа продължи около 30 мин. и подробно разгледа всичко на бебчето. Лекарката обяснява всичко, което вижда. После записа няколко снимки от прегледа на дискета, но за това трябва ти да й кажеш, че искаш.
По принцип тя е кардиолог, но се е специализирала и във феталната морфология.
Иначе видеозона има възможност и за 3D, но лекарката не го използва, защото по-добре се виждало на 2D.

# 2
  • Мнения: 7 640
има много мнения за нея, май отрицателни не съм срещала. Най-добрият фетален морфолог в България.

# 3
  • Мнения: 521
Аз също ходих при нея, когато бях бременна. Много мила и внимателна. За съжаление обаче не видя, че детето ми е било с малформация на левия бъбрек. Ще те посъветвам за всеки един орган да искаш подробно да го прегледа, за да не се получи като при мен.

# 4
  • Мнения: 678
Mnogo blagodarq za barzite otgovori. :)Nadqvam se nqkoi den da moga i az da sam vi polezna

# 5
  • София
  • Мнения: 6 356
Томова е извънредно добър специалист по детска и пренатална кардиология, но не може да се каже, че е най-добрата изобщо на фетална морфология!
според мен, най-добра на фетална морфология е д-р Вили Димитрова, но конкретно за гледане на сърцето на бебетата, и тя праща или към Томова или към Спасов.
Томова преглежда и тук - www.ivf.bg. Цената е 50 лв.
за оглед на органите на плода НЕ Е необходим 3Д апарат, пиша го това за двайсти път Simple Smile

# 6
  • Мнения: 7 640
да, и Димитрова е добра Peace, презупцията ми е, че Томова е педиатър, а не гинеколог. Наистина 3Дто не е изобщо задължително за фетална морфология.

# 7
  • Мнения: 678
Mnogo blagodarq i za va6ite otgovori

# 8
  • Мнения: 1 284
и аз съх ходила при нея разгледа всичко на бебо и доста подробно обяснява, заслужава си да отидеш особенно ако имаш някакви притеснения

# 9
  • Мнения: 2 242
в ТЪРСЕНЕ напиши 'томова' и ще излезнат толкова много мнения, че ще си имаш четене за една седмица. Аз съм писала вече моето - но в кратце - много съм доволна  Wink

Общи условия

Активация на акаунт