Кърмене и витамини

  • 696
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 250
Здравейте мами!
Искам сега през пролетта да започна да вземам някакави витамини, винаги съм то правила до сега, но все още кърмя Тони и незнам кои са подходящи. Мога ли да вземам Центрум или тлябва да са Матерна?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
А опитвала ли си бирена мая?
Тя съдържа добра комбинация от витамини и микроелементи, освен това влияе добре на лактацията  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 6 243
Моята гинеколожка ми обясни, че "Матерната" има най-доброто съчетание от микроелементи, необходими за бременната и за кърмачката. В "Центрум" например, нямая селен. Но пък ако "Матерната" не ти понася, по-добре пий нещо друго. Аз пия "Матерна" от 4тия месец на бременността и никога несъм имала оплаквания. Предложението на Джейд за бирена мая също не е лошо. Аз нещо не можах да свикна с нея.

# 3
  • Мнения: 670
Можеш да ги редуваш. Една опаковка Centrum, след това една опаковка Матерна.
Аз пия Centrum и отделно фолиева киселина Neo Pholic.

# 4
  • Мнения: 250
Благодаря мами!
Вече съм по-спокойна като чух вашето мнение и ще действам смело   bouquet

# 5
  • Мнения: 8 450
Пренатал.Все тая песен пея! hahaha

# 6
  • Мнения: 35 891
Пренатал.Все тая песен пея! hahaha

а аз я изкопирах Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 164
Само дето Пренатал ги няма нещо в момента- чакат да ги внесат, поне така ми казаха де.Иначе и аз реших да ги опитам.А не се ли напълнява  от бирената мая?

# 8
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Пил ли е някой Phytophanere и дали може да се пие от кърмачки?Въпросът ми е спешен,защото ми е силен косопада.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
А не се ли напълнява  от бирената мая?

И аз от това се интересувам.

Може ли и ориентировъчно инфо за цените на тези неща, който сте пробвали   bouquet

# 10
  • Мнения: 1 503
Аз онзи ден си купих Пренатал.Хапчето е 42 стотики.Някой да знае дали се прави пауза на тези хапове?

# 11
  • Мнения: 2 381
Имам въпрос относно бирената мая.По колко таблетки на ден и за какъв период от време да я взимам newsm78

# 12
  • Мнения: 8 450
Аз онзи ден си купих Пренатал.Хапчето е 42 стотики.Някой да знае дали се прави пауза на тези хапове?
Много скъпо излиза.Аз днес купих за една мама и излиза 36 лева,тоест по 36 стотинки.Явно големи надценки си слагат в аптеките. Twisted EvilКупувайте директно от вносителя!Тел-963 1245/телефонът бил на шефа и ми казаха друг,но го забутах някъде Embarassed/

Общи условия

Активация на акаунт