До мамите в Сащ- търся инфо!

  • 612
  • 7
  •   1
Отговори
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Момичета, изобщо не знам дали тук му е мястото, това ли е начинът, но ако можете, помогнете ми!
Тази сутрин разбрах, че при катастрофа в САЩ е загинала моя съученичка. Навремето бяхме много близки, но после неусетно "се изгубихме".
Не знам със сигурност нито къде, нито кога е станало нещастието. Предполагам, някъде преди 3-5 дни. Рових в нета- нищо. А ми казаха дори, че новината е публикувана в наши вестници.
Объркано и тъпо ми е... Ако някой знае нещо, нека го сподели!

# 1
  • Мнения: 3 491
Не знам нищо за случая. А тя как се казва?

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Казва се Росица.
Но е малко вероятно наистина някой да знае нещо............

# 3
  • Мнения: 1 393
Димана,
съжалявам за приятелката ти!

Не знам дали някой ще може да ти помогне, за съжаление- в US има стотици хиляди българи, пръснати навсякъде...
Не знаеш ли поне града или щата, където е било това момиче, фамилията и...

# 4
  • around the world
  • Мнения: 651
Момичета, изобщо не знам дали тук му е мястото, това ли е начинът, но ако можете, помогнете ми!
Тази сутрин разбрах, че при катастрофа в САЩ е загинала моя съученичка. Навремето бяхме много близки, но после неусетно "се изгубихме".
Не знам със сигурност нито къде, нито кога е станало нещастието. Предполагам, някъде преди 3-5 дни. Рових в нета- нищо. А ми казаха дори, че новината е публикувана в наши вестници.
Объркано и тъпо ми е... Ако някой знае нещо, нека го сподели!
Много съжалявам за приятелката ти. А иначе новините са голяма част от моята работа, но лично аз в последните няколко дни не съм попадала на такова нещо.
Имаш ли представа в кой щат е била твоята приятелка? Аз съм обратно във България само няколко месеца и мога да се опитам да разбера нещо чрез агенциите в сащ, но поне трябва да знаем къде е била и на колко години е.
Много съжалявам Sad

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Не мога да ви кажа къде точно е била. Фамилията й е Стоянова, а е на 27 години.
За съжаление, продължавам от различни хора тук да получавам потвърждение, че е вярно...
Благодаря ви. Знам колко са големи Щатите, знам и колко българи има там. Все се надявах нещо или някой да опровергае слуховете...

# 6
  • Мнения: 380
Ох, съжалявам за това което се е случило  Sad. В петък следобяд се е случило в Urbane, Мериленд.
Само това успях да открия, когато и сложих името в yahoo:

nbc4.com - URBANA, Md. -- A Bulgarian woman was killed Friday afternoon in a head-on collision on Route 355 just north of Park Mills Road, state police said. Rosica Spiridonova Stoyanova, 26, who was in the United States on a work visa, was pronounced dead at ...

Мир на праха и!

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Да, тя е...
Вчера говорих и с брат й...

Общи условия

Активация на акаунт