о-в Крит

  • 6 788
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 184
Някой бил ли е там на почивка с малко дете-2.5-3 годишно, моля за координа ти на хотели, агенции, квартири

# 1
  • Мнения: 215
аз бях - миналата година през април. имай предвид, че е много топло през летните месеци и не съм сигурна, че е подходящо за малко дете.
за квартира не знам, защото бяхме на хотел -http://www.aldemarhotels.com/page/default.asp?la=1&id=34

# 2
  • Мнения: 278
ние бяхме през август по време на олимпиадата-40-50 градусова жега.там е хубаво края на септември та дори и октомври.за хубавото е страхотно има какво да се види.курортните селища са огромни с много развлечения но е и доста скъпичко.за да ви е удобно с детенце най-малко 4* хотел според мен си изберете.иначе обслужването е лошо-в сравнение с турските морски курорти.

# 3
  • Мнения: 2 575
аз бях - миналата година през април. имай предвид, че е много топло през летните месеци и не съм сигурна, че е подходящо за малко дете.
за квартира не знам, защото бяхме на хотел -http://www.aldemarhotels.com/page/default.asp?la=1&id=34

Ха, аз отивам там сега за Великден - може ли да споделиш в кой от 2-та хотела на Алдемар беше, че линк-а не е активен ? Ние ще сме в Royal Mare .
Моля те дай повече инфо Praynig

# 4
  • Мнения: 278
asinka ако си в 5* можеш да си сигурна че хотела ще е разкошен.мисля че е на херсонисос близо до малия-това са курортни селища на час от ираклион.ние се разхождахме там вечер защото има много барове и дискотеки.сега времето ще е супер за плаж.ако имате възможност посетете кносос-лабиринта на цар минос и градчетата ретимо и агиас николаос.пожелавам ви да си изкарате страхотно и очаквам да споделиш преживяното с нас  Simple Smile
http://pg.photos.yahoo.com/ph/kakobazo/album?.dir=9d8c&.src= … com/ph//my_photos

# 5
# 6
  • Мнения: 2 575
Благодаря за съветите - непременно ще се възползвам Laughing
Да, 5 * е и по-всички сайтове изглежда супер, но ми се искаше да чуя мнения отвътре Mr. Green
Дано е хубаво времето, но за къпане в морето май няма да става Cry

А вие ходихте ли до Санторини?

# 7
  • Мнения: 278
не ходихме до санторини но ако имате възможност го посетете.има бърза комета всеки ден- не знам дали извън сезона няма да действат само корабчетата-с тях се налага да се пренощува на санторини.ние не ходихме защото беше голяма лудница от многото народ заради олимпиадата

# 8
  • Мнения: 2 575
не ходихме до санторини но ако имате възможност го посетете.има бърза комета всеки ден- не знам дали извън сезона няма да действат само корабчетата-с тях се налага да се пренощува на санторини.ние не ходихме защото беше голяма лудница от многото народ заради олимпиадата
да, вярно че е било лудница newsm78
казаха ми, че има бърз катамаран ( 100км/ч) , а кометите били само в сезона Thinking

А по темата -  Vassi този хотел, в който ние отиваме ( без детето засега) изглежда, че има чудесна база за малки деца - цял един комплекс е с много градини, парк, басейни ( детски) и въобще мисля, че е страшно подходящ за семейна почивка.
Освен това е бил и СПА - хотел Номер 1 за 2003 или 2004, не помня точно. За почивка през сезона мисля, че е доста скъп - около и над 200 Евро на вечер newsm78

# 9
  • Мнения: 215
аз бях - миналата година през април. имай предвид, че е много топло през летните месеци и не съм сигурна, че е подходящо за малко дете.
за квартира не знам, защото бяхме на хотел -http://www.aldemarhotels.com/page/default.asp?la=1&id=34

Ха, аз отивам там сега за Великден - може ли да споделиш в кой от 2-та хотела на Алдемар беше, че линк-а не е активен ? Ние ще сме в Royal Mare .
Моля те дай повече инфо Praynig

Бяхме в Royal Mare village. Страхотно. Състои се от отдебни къщички. имаше 6-7 басейна разпръснати из комплекса, в който можеш да се придвижваш с едни електрически влакчета. Храната на бюфета беше наистина невероятна. Има много ресторанти в комплекса и е удобно да пътувате из острова. На нас н отложиха екскурзията до Санторини, защото фериботът тръгвал през май, ....
Много ви завиждам. Там е страхотно.

# 10
  • Мнения: 215
аз не бях с детето и не съжалявам. по цял ден пътумахме из острова. ще е изморително за малки деца. за една от екскурзиите трябвше да тръгнем в 6,00 сутринта....

с какво ще пътувате до Крит. Ние на отиване бяхме с ферибот от Атина. Бях много скептична, но се оказа, че е 5 звезди, беше на 9 етажа - кина, дискотеки, ресторанти-имаше и църква. Каютата беше хубава имаше си баня.

по това време миналата годна водата в морето беше 17 градуса #Crazy къпехме се в басейните.

# 11
  • Мнения: 2 575
аз не бях с детето и не съжалявам. по цял ден пътумахме из острова. ще е изморително за малки деца. за една от екскурзиите трябвше да тръгнем в 6,00 сутринта....

с какво ще пътувате до Крит. Ние на отиване бяхме с ферибот от Атина. Бях много скептична, но се оказа, че е 5 звезди, беше на 9 етажа - кина, дискотеки, ресторанти-имаше и църква. Каютата беше хубава имаше си баня.

по това време миналата годна водата в морето беше 17 градуса #Crazy къпехме се в басейните.

Значи ще сме в същия хотел като вас:)
Отиваме с чартър за Великден - 5 нощувки НВ и сме без детето, точно защото искам доста да разгледам - мислимс таткото да вземем кола под наем поне за 3 дни, а до Санторини ни казаха, че сега извън сезона се ходи с този бърз катамаран, но само ако няма вълнение над 7 бала - дано няма Praynig
Ще разказвам и със снимков материал като си дойдем Sunglasses

# 12
  • Мнения: 215
Приятно изкарване. Hug

# 13
  • Мнения: 2 575

БЛАГОДАРЯ!!!  bouquet

# 14
  • Мнения: 934
Бихте ли ми отговорили на следния въпрос: Ако си на почивка на о.Крит, един ден достатъчен ли е да се разгледа о.Санторини или е добре се резервира и там една нощувка? Възможно ли е за 6-7 часа да се почувства атмосферата на това място?
Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт