За плажа и памперса

  • 1 724
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 415
Мами, ходили на море с малко дете - по памперс ли го оставяте на плажа? А как го топите в морето? А ако е по голо дупе и му се пишка или ака, а не казва всеки път навреме..... Sick
Ние ще надуваме басейн и малския много обича да седи и са плацика в него - значи ще бъде по голо дупе  Whistling
Може би ще опитаме да махнем памперса /когато водихме баткото вече го бяхме махнали - 1г.7м./
А откъде да купя толкова мъничък бански?
Споделете опит...  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 125
Малкия беше на 10 месеца, когато бяхме на море. Беше си гол, лазеше като хлебарка, само за съня следобед (на плажа в количката) слагах пампата. Имахме инцидент, но събрах маТРиала Mr. Green  в едно пликче и го изхвърлих Peace
Големите в морето ги вършат тия работи, ти се притесняваш за малчовците.
Нека си беснее на воля по дупе и да му е кеф Wink
 

# 2
  • Мнения: 195
На п;ажа - по памперс (или памперс-бански), не ми се струва много хигиенично да сяда по голо дупе на пясъка. А и така се напълва с пясък, че после миенето е дълго и мъчително (особено за момичета). Естетически и други съображения също имам.
В басейна с памперс-бански, не видях голо дете или дори бебе (освен някое българче ), а още по-малко някое да се изпишка ей така в басейна  или около него.
В морето и понякога на плажа- по бански. Детски бански за 1год. се намира без проблем.     

# 3
  • София
  • Мнения: 39 715
По памперс. Мами във форума са писали, че има специални памперси за басейни, провери.

# 4
  • Мнения: 1 645
Ние бяхме по бански - боксерки.Купихми ги от морето.
На плажа гол не съм го пускала Naughty,а когато му попаднеше малко пясък в банският почваше да плаче,съгурно го е дразнило.
Пробвах и памперс банските на Хъджис,но изобщо не съм доволна Naughty(за това купихми и банските)
За мен са като обикновени памперс гащи, но цветни.
Все се каня да ги изхвърля,но и все забравям Embarassed

# 5
  • Мнения: 2 255
Миналото лято водихме малкия на море на 9 и на 11 мес. и двата пъти го пусках по плажа и в басейна с памперс-бански на Хъджис, не съм много впечатлена от тях, тъй като задържат по-малко, а и се мокрят във водата, но е по-удобно от обикновен памперс  Rolling Eyes
Тази година ще е по-голям и може да опитам с нормални бански  Joy

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Първото море на Васи - по памперс /беше на 10м/. Тя не желаеше да се топи в морето първия път и си изкара в басейна по голо дупе, подсушавам, слагам памперс и тръгва по пясъка. При следващото топкане процедурата се повтаря. миналата година вече си беше по бански и ходехме до бунгалото да пишка /добре1 че беше близо/

# 7
  • Мнения: 4 668
А може ли примерно  да си стои детето по памперс и да го махаме когато влизаме във водата ? , Не съм привърженик на идеята да е гол постоянно .  Моят ще е на 1год.и 4 мес. не съм сигурна , че само по бански е добра идея  newsm78 А освен Хъджис , няма ли други марки памперс - бански ?

# 8
  • Мнения: 1 645
А може ли примерно  да си стои детето по памперс и да го махаме когато влизаме във водата ? , Не съм привърженик на идеята да е гол постоянно .  Моят ще е на 1год.и 4 мес. не съм сигурна , че само по бански е добра идея  newsm78 А освен Хъджис , няма ли други марки памперс - бански ?

Защо да не е добра идията да стои детенце само по бански newsm78

Дани миналата година беше на 1г и 3м.За мен този вариант беше най удачен.
Когато си тръгвахме му слагах памперс - гащи,за да не му мокрят банските в колата,а и да не направи нещо.........

До колкото знам и Памперс имат такива памперс - бански,но миналата година само на Хъджис намерих,а и доста трудно...........

# 9
  • Мнения: 4 668
Ами Дода , страх ме е да не свърши някоя работа в банските , само за това . Иначе разбира се , че предпочитам бански пред памперс , ама ...

# 10
  • Мнения: 7 837
Самуил е с бански на плажа от 7 месечен. Винаги носех резервен чифт, ако случайно се изака, макар че досега не ми се е случвало да го направи на плажа.
Памперсите и специалните гащи не ги харесвам като алтернатива.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 493
Беше на 6м. (миналата година) като я заведох за пръв път. Беше по памперс-бански на Хъджис. Като влизахме във водата ги махах и после пак ги слагах. От водата се мокрят и си изпълват капацитета. Мисля сега да й купя нормален бански. Струва ми се нехигиенично да седи на пясъка гола. Аз също не седя гола на пясъка...

# 12
  • Мнения: 1 629
Абсолютно гол си беше миналото лято, но ходим на пусти плажове, затова.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 493
абе на пусти плажове и аз си ходя гола... ама си седя на хавлията. а малкото се въргаля навсякъде - т'ва ми е мисълта Simple Smile

# 14
  • Мнения: 5 500
Абсолютно гол си беше миналото лято, но ходим на пусти плажове, затова.
Абе, мюри, къде са тез пусти плажове, знайш как ги обичам!
Иначе, Цецо това лято цялото беше гол на плажа, миналото с памперс-бански.

Общи условия

Активация на акаунт