seba med - доволни ли сте ?

  • 1 721
  • 15
  •   1
Отговори
  • варна
  • Мнения: 229
препоръчаха ни  крем4ето за бебета
някой ползвал ли го е
доволнили сте
и как е като цена

# 1
  • София
  • Мнения: 9 826
Ние ползваме шампоана.Изписаха ни го защото имаше пъпчици по лицето.Не мога да кажа добър ли е-шампоан като шампоан.Само че цената му е добра-7лв за едно мини шишенце.

# 2
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Аз съм ползвала олиото за тяло и сапуна. Доволна съм, но и други съм ползвала и с тях също не съм имала проблем.

# 3
  • Мнения: 323
Ползвала съм почти цялата серия и съм много доволна. Като цена са по-скъпи от масовата козметика, защото са медицински продукти. На по-ниска цена можеш да ги намериш в аптека Цито на Руски паметник /ако си от София -не погледнах/. А иначе шампоана е около 15, сапунчето 4,5, а лосиона е май около 14 лв /поне по спомен - мъжо ги пазарува  Embarassed/. Същия клас като цена и качество са Клоран и са хипоалергични.    bouquet

# 4
  • Мнения: 323
Ох,sorry - от Варна си - за там не знам  newsm78

# 5
  • варна
  • Мнения: 229
оооо ,4е сте бързи
само докато сменим памперса и..........
благодаря newsm03

# 6
  • Мнения: 19
И на нас дерматоложка ни препоръча seba med защото Мира имаше пъпки по лицето и след като ги ползвахме и минаха. Много съм доволна, ползвам сапуна, лосиона, a за лицето - крема extra soft.

# 7
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ползвам пяната за вана и олиото. Препоръча ни го кожната защото Георги е с атопичен дерматит. За сега съм доволна. Пяната струва 9 и нещо, а олиото към 7лв.

# 8
  • Мнения: 834
И на нас ни беше изписано миналата пролет. Беше и излезнала малка пъпчица, която се увеличи и заприлича на лишей с коричка отгоре. Раничката беше точно до устичката и понеже много си лапаше ръцете и другите кремове не бяха съвсем безобидни, та ни изписаха Себа Мед. С упорито мазане 3 пъти на ден за по- малко от месец нямаше и следа от гадната рана. А си я носехме от 3 мес преди това.
След това и аз съм го ползвала със същия успех.

Та, с 2 думи:  newsm10 Добър избор!

# 9
  • Мнения: 268
 Здравейте:)
 Ползваме кремчето за подсичане - много сме доволни Hug
 Купила съм и шампоана и олио или кремче, не помня.
 Но още не сме ги пробвали, понеже искам да свърша предните, които са на Чико Simple Smile
 

# 10
  • Мнения: 3 089
аз май не съм много доволна. но и от друга козметика не съм доволна. май нашето бебе е с мн. чувствителна кожа. иначе все от нещо щях да съм доволна, нали?
струва ми се, че като за цената си би трябвало да са по-добри, ама де да знам. другите пък са доволни...

# 11
  • Мнения: 532
Аз използвам почти цялата серия и съм много доволна.Това,че е медицинска козметика предотвратява някои проблеми с кожата,за които после пак ще ви я изпишат,а и не дава алергии.Вярно,че е по-скъпа,но да ти кажа нашия шампоан го ползваме вече 3 -4 месеца и още има.Кремът заподсичане и нежен крем за тяло също имаме още ,защото аз мажа и със зехтин.До сега не сме имали проблеми.

# 12
  • Мнения: 8 917
От аптеката от която го взехме момичето ни каза, че се появили на пазара заедно с Мустела и като качество, и като цени са еднакви, но просто Мустела-та е с доста по-добре развите рекламна стратегия. Ползвала съм кремчето за подсичане и мога да кажа, че върши работа. Струваше към 10 лв.

# 13
  • Мнения: 1 440
Много съм доволна от всичко на Себа мед!

# 14
  • Мнения: 480
Използвам почти цялата серия за бебета на Seba Med от самото раждане на дъщеря ми и съм много доволна. Първоначално я мажех с олиото, лятото (заради горещините) минах на лосиона и от тогава все с него - кожата й е страхотна и не съм имала никакви проблеми. За мен най-важното е, че е медицинска козметика и всичко е съобразено с нежността на бебешката кожа. Приятелки, които покрай мен се запалиха и минаха на тази марка, също са доволни, едното бебе беше с проблемна кожа, сега няма и помен от лишеи, нацепване или лющене.

Въобще - препоръчвам ти го горещо!  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт