Добър очен лекар в София?

  • 2 997
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Някой може ли да ми даде координати, ако може да е и хирург?

# 1
  • София
  • Мнения: 498
Аз лично след доста обикаляне се доверих на д-р Алекс Топов от детска очна клиника на Александровска, много възпитан и компетентен лекар. Също и операции прави , но зависи за какво става дума. Има и частен кабинет на бул. П. Славейков 18 бл.2 тел. 952-36-00

# 2
  • Мнения: 1 329
За дете ли става въпрос или за възрастен?

# 3
  • Мнения: 135
За мен, появи ми се външно перде на окото по време на бремеността.

# 4
  • София
  • Мнения: 498
Д-р Топов се занимава точно с това. Може и в лазарен център Вижън, или пък в клиниката на акад. Петя Василева имат страхотна техника- в бившата 18-та поликлиника в Сухата река.
Операцията се поема от здравната каса, а пациентът закупува лещата и разтвора.
Ама отиди може нещо с капки да се оправи зависи.

# 5
  • Мнения: 1 329
Д-р Лолова, намира се в Окръжна болница, много е добра,работи заедно с доц.Василева.Можеш да отидеш при нея и да се консултираш.Много е добър специалист, със специализации в чужбина.Ако те интересуват подробности ми пиши на лични.

# 6
  • Мнения: 1 983
горещо препоръчвам д-р Демирчева, в ИСУЛ  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 472
извинявам, се ,че използвам темата, но искам да попитам:
Предстои ми лазерна операция за обшиване на ретина( имам опасност от отлепване и имам светлинки, тъмни точки и зиг -зг линии).Посъветвайте ме къде да отида и дали някъде се поема по здравна каса.Аз мислех да ходя в клиника Зрение при проф.Танев( той ми прави преди 5 години корекциа на късогледство), но доколкото разбрах там не се поема по каса тази операция.
Споделете, ако някой е правил подобна манипулация??Къде и при кой?

Общи условия

Активация на акаунт